Daan Berg

Reageert meestal binnen 6 uur.

Vakantiehuis Pouget is een volledig vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad in de Lot et Garonne, grens Dordogne, Zuid-Frankrijk, geschikt voor maximaal 6 personen met een grote tuin rondom het huis. Aan alle kanten zijn bossen dus zeer veel privacy!
Dit vakantiehuis is sfeervol/modern ingericht en van alle gemakken voorzien zoals vaatwasser, koelkast, magnetron, wasmachine, etc. Uiteraard beschikt u over een gratis Wifi-verbinding en een smart TV (NLziet) zowel binnen als buiten.
Uw privé zwembad meet 10 x 4 meter. Het zwembad (met ligstoelen) ligt in een verzorgde tuin waar u heerlijk kunt genieten van zon en schaduw of gezellig kunt barbecueën, er is een goeie bbq aanwezig. Het zwembad wordt 1x per week voor u onderhouden, zodat u in een mooi helder bad zwemt. U kunt ook heerlijk beschut zitten op het grote overdekte terras met grote eettafel en zithoek. Er is een overdekte parking voor 2 auto's.

In het huis heeft u een salon met open haard, heerlijke zithoek, 3 slaapkamers voor 2 personen ieder, een eetkeuken en een badkamer. De bedden zijn van goede kwaliteit en al het linnengoed is inbegrepen in de huurprijs. U hoeft alleen nog uw handdoek voor bij het zwembad mee te nemen! Het huis is heerlijk koel door goede isolatie. In de gangkast is een kluis voor eventuele papieren en andere waardevolle spullen. Kortom, het is een fijn huis, uitermate geschikt voor vakantie in een zeer bosrijke omgeving, het bos grenst rondom!! Kijk op Google Maps voor de lokatie: maps.app.goo.gl/x4P8cpn789CXwRhg6 De omgeving zal u zeker bevallen want Cuzorn is echt zo'n Frans dorpje, aan de voet van een ruïne op een rots en dan die wijnvelden, kastelen enz. enz. Het échte Frankrijk!

Beschikbaarheid van 'Pouget'

Dit vakantiehuis ligt net buiten het dorpje Cuzorn in het departement Lot en Garonne, grenzend aan de Dordogne. Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de supermarkt Intermarché op 7 km en een paar kilometer verder is Fumel met Leclerc, Lidl, de Action en een Hollandse snackbar/restaurant.

Vlakbij is het dorpje Libos waar eens per week een hele grote markt is, geliefd in de wijde omgeving. De directe omgeving staat bekend om de gezellige bastides, waar het echt genieten is van de nog originele middeleeuwse architectuur in de kleine straatjes. De dorpjes en stadjes hebben de hele zomer feesten en festiviteiten. Er zijn brocantes, veel kunstgaleries, restaurantjes en diverse dorpsfeesten. De avondmarkten, de 'Marché Gourmandes zijn de grootste aanrader en zijn waar het ZuidWesten bekend om is. Elke avond is er wel eentje in de buurt en je kunt daar dus verse huisgemaakte lekkernijen kopen bij alle kraampjes, dat eet je dan aan lange tafels op het plein. Er is altijd live muziek bij aanwezig en het zal u verbazen wat voor kwaliteit er te vinden is in die kleine dorpjes!
De Lot et Garonne heeft een glooiend zeer groen landschap en staat bekend om de vele zonnebloemen, de kastelen en de wijngaarden.
Men noemt het hier "de Jardin de la France" en u zit in de Cahors streek. Deze beroemde streek maakt één van de allerbeste wijnen die u niet in Nederland zult tegenkomen bij de slijter. De cahors wijnen zijn hard op weg om Bordeaux te verslaan en overal kunt u proeven en voor belachelijk lage prijzen topwijnen kopen op de domeinen. De Cahors wijnen zijn volle zware wijnen gemaakt van de Malbec druif, al dan niet met een beetje Merlot vermengd.

Vlakbij zijn Chateau Bonaguil en Biron en overal beroemde plaatsjes uit de 13e eeuw.
Voor de kinderen is er park Walibi in Agen, een klimpark vlakbij en nog veel meer.
Verbaas u over de lage prijzen die u betaald in de restaurantjes rond de middag. Ik zeg niet voor niets restaurantJES want omdat massatoerisme hier vreemd is, is alles nog gezellig en kleinschalig. De meeste bereiden hun maaltijden met lokale en vaak biologische producten.

De beheerders van Pouget zijn Daan en Marjolein, Daan heeft een mooie website waar werkelijk alles te vinden is, kijk daarvoor op 'lotgenoten' punt fr en klik op 'streekinfo'. 'Lot' in Lotgenoten staat voor de rivier :-) Of vraag het ze zelf, ze kennen de omgeving erg goed en wonen op een kwartier van het vakantiehuis.

Het blauwe druivenras Malbec komt oorspronkelijk uit het zuidwesten van Frankrijk. Als de druif op een goed terroir en onder goede omstandigheden groeit, kan hij zowel krachtige en complexe rode wijnen met veel tannines voortbrengen, als volle wijnen met soepel fruit. Maar, alle Malbecs hebben een rustiek karakter. De geur van een Malbec-wijn bevat veelal fruit van bramen, kersen en bessen en u kunt ook veel kruiderij ontwaren. Daarnaast heeft de wijn vaak stevige geurtonen, zoals choco, laurier, leer, truffel en kreupelhout. Let wel op, een Malbec-wijn bevat niet altijd alle bovengenoemde geuren. Deze verschillen, afhankelijk van land en streek van herkomst en natuurlijk de productiemethoden die de wijnmaker kiest.

Frankrijk is dus het thuisland van de Malbec en het wijngebied Cahors de bakermat van de druif. Cahors is gelegen in het zuidwesten van Frankrijk. Het is één van de oudste wijngebieden ter wereld en omvat circa 4.200 hectare aan wijngaard. De Malbec-druif is de grote trots van de regio. De beste wijnen van deze druif zijn krachtig en intens en hebben de nodige tannines. Lang hadden ze daardoor een aantal jaar nodig om op dronk te komen, maar sinds enige tijd komt daar verandering in. Door de tactiek om de druiven langer te laten rijpen én andere verbeterde technieken van wijnmakers, verzachten de tannines en worden deze Franse rode wijnen steeds fruitiger en soepeler, waardoor ze ook eerder gedronken kunnen worden.

De meeste restaurantjes in de omgeving hebben lokale Malbecs op de kaart en het zal u niet verbazen dat de prijzen daardoor heel billijk zijn. Wilt u informatie over lokale restaurantjes, vraag het de beheerders, die kennen ze goed!!

karpervissen (rivier de Lot vlakbij), wandelen, wijngaard bezoeken (beroemde Cuzorn wijnen), vele lokale dagmarkten, avondmarkten (topper), kastelen en bastides bezoeken, de grootste concentratie grotten van Europa, water paradijs, klimbomen enz. enz. enz.

Geen kosten voor eindschoonmaak mits schoon opgeleverd, we willen onze huurders graag de mogelijkheid aanbieden zelf schoon te maken en dus kosten te besparen. (anders wordt er €70,- vd borg ingehouden)
De borgsom bedraagt 300,- en wordt binnen 7 dagen teruggestort.
Bij reservering een aanbetaling van 20% plus borg en het restant 8 weken voor aankomst.
De verhuur is van Za tot Za, aankomst na 16 uur vertrek voor 10 uur!
Honden kunnen helaas niet mee ivm allergie eigenaar.
Er worden geen servicekosten of toeristenbelasting berekend.

Schoonmaakkosten, Handdoeken, Linnengoed

  • Borg € 300,00

Pouget heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.000

€ 1.000