Ferienhaus in Frankreich

L'Atelier

Album ansehen (22)

Verfügbarkeit von 'L'Atelier'

Ruud en Lysch van Lammeren-Verschooten hat den Kalender zuletzt am 19 Sep 2020 aktualisiert

Haben Sie Fragen?

Nehmen Sie Kontakt auf

Gästebuch

L'Atelier hat 1 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:

9,0
Besucht in September 2019

De duiventoren is met vakmanschap en gevoel voor details gerestaureerd, zoals een op maat gemaakte eiken houten trap. We zijn gastvrij ontvangen en er was ruimte om mee te denken met een ongewone vraag/ wens. Wij hebben genoten van de prachtige omgeving met wandelmogelijkheden en lekker gezwommen in het privé zwembad.
Hartelijk dank Harry en Miriam

Haben Sie dieses Ferienhaus besucht? Geben Sie Ihre Beurteilung