Ferienhaus in Frankreich

Machen Sie Urlaub an den schönsten Orten Frankreichs. Wählen Sie aus mehr dann 4000 Ferienhäuser in Frankreich reservier direct beim Eigner.

La vieille maison

Album ansehen (29)
/
 

Verfügbarkeit von 'La vieille maison'

Romana en Jan hat den Kalender zuletzt am 26 Mär 2023 aktualisiert

Haben Sie Fragen?

Nehmen Sie Kontakt auf

Gästebuch

La vieille maison hat 109 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:

9,5
Besucht in November 2022

Ik heb een heerlijk verblijf gehad in La Vieille Maison. Het is een ruime gîte die goed is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een zelfstandig verblijf: keukengerei, dekens, spelletjes, boeken, magazines, mappen met informatie over de omgeving. De bedden zijn hartstikke comfortabel en de inrichting is klassiek frans. Ook genoeg fijne zitplekken om buiten te genieten van het uitzicht en het geluid van de Dragne. Jan en Romana zijn behulpzaam en gastvrij. Enorme aanrader.

10
Besucht in November 2022
Bosters

Werkelijk een geweldige verblijf gehad!
Uiterst vriendelijke gastheer en dame, een uitzicht waar je meteen verliefd op bent en een huis met zoveel charme! Je loopt zo naar beneden een heerlijk wandelpad op.
Wij hadden onze peuter bij en waren in de herfst. Regen storm en het was geweldig. Precies wat we wilde ( ja echt) open haard aan, storm over de heuvels, wijn op tafel en genieten van alles!

Bedankt!

10
Besucht in August 2022

Alles wat hiervoor aan recensies is geschreven, is waar :) !

9
Besucht in Juli 2022
Agnes Zitter-Slangewal

Wij hebben twee heerlijke weken in La Vieille Maison doorgebracht. Bij aankomst hartelijk ontvangen en er stonden eitjes van eigen kippen, een fles wijn en een klein flesje eau de vie klaar.
Wat kun je zeggen over zo'n prachtige plek?
De rust , de ruimte, de natuur, de bessen uit de tuin, het uitzicht en een prachtige omgeving, gewoon geweldig!
Jan en Romana zijn erg vriendelijke en behulpzame mensen, staan voor je klaar wanneer er iets is. Onze hond werd ziek en Romana was zo lief om voor ons een dierenarts te bellen en mee te gaan naar de afspraak.
Het huis zelf is charmant ingericht met alles wat je nodig zou kunnen hebben en de bedden liggen heerlijk. De badkamer is ietwat klein maar prima te doen.
Echt een heerlijke plek om tot rust te komen, wij zijn nog nooit zo lui geweest in een vakantie....
Jan en Romana bedankt voor alles,
Groetjes Rob , Agnes en Tjalle

9
Besucht in Juni 2022

Na 2 jaren Corona is het ons uiteindelijk gelukt de Morvan te bezoeken en te kunnen genieten van La Vieille Maison. Dank Jan voor je flexibiliteit!
We (en ook onze 2 honden) hebben een fantastische week achter de rug : afwisselende lange wandelingen, bezoek Beaune, Lac des Settons en Mont Beuvray. De gite is goed uitgerust en het uitzicht is prachtig. Een ware aanrader voor reizigers die natuur en stilte appreciëren.

9

Haben Sie dieses Ferienhaus besucht? Geben Sie Ihre Beurteilung ab.