Ferienhaus in Frankreich

Machen Sie Urlaub an den schönsten Orten Frankreichs. Wählen Sie aus mehr dann 4000 Ferienhäuser in Frankreich reservier direct beim Eigner.

Mas de Bouriou

Album ansehen (32)
/
 

Verfügbarkeit von 'Mas de Bouriou'

Annemarie en Gerard hat den Kalender zuletzt am 08 Sep 2021 aktualisiert

Haben Sie Fragen?

Nehmen Sie Kontakt auf

Gästebuch

Mas de Bouriou hat 17 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:

9,6
Besucht in August 2021

Ondanks het matige weer hebben we met z’n vijven een heerlijke week gehad bij mas de Bouriou. Het is een fijn huis, de omgeving is echt schitterend en het zwembad geweldig. `je hebt er veel privacy en het is er nog echt stil!! We komen zeker nog een keer terug.

9
Besucht in Juli 2021

We hebben met twee gezinnen verbleven in dit geweldige huis. Er is een heerlijk zwembad en een prachtige tuin met lekker terras. Er is veel te doen in de omgeving en het huis is waanzinnig mooi gelegen. Een absolute aanrader, wij komen graag weer terug.

10
Besucht in Juli 2020

Wat een prachtige plek en heerlijk huis met veel privacy en lekker zwembad met fantastisch uitzicht en hele mooie sterrenhemels. We hebben genoten van de rust en ruimte, het ontbrak ons aan niets. Echt een aanrader waar we graag weer naar terugkeren.

9
Besucht in Juli 2020

Als je op zoek bent naar een prachtige en rustige plek dan stop met zoeken. Het is een idyllische huis, maar wel voorzien van alle gemakken. De kamers zijn ruim en netjes en er zijn genoeg bedden. Een slaapkamer en badkamer zijn van buiten te betreden. Op zich geen probleem maar met twee gezinnen betekende dit voor ons dat 1 koppel van buitenaf naar de kinderen moest. Verder is het voor kinderen een geweldige plek. Een super zwembad en genoeg ruimte om op ontdekkingstocht te gaan. En als de kinderen in bed liggen, kun je genieten van de ondergaande zon en hoor je werkelijk alleen krekels, vogels en een schapenkudde in het dal. Hier kom je dus echt tot rust. De eigenaren zijn gastvrij en heel behulpzaam, maar laten je vooral ik in alle rust je vakantie vieren.

10
Besucht in August 2018

Dit is nu al het 3e jaar op een rij dat wij hier mogen verblijven en (als het aan mij ligt) zeker niet de laatste keer. Mas de Bouriou voelt inmiddels als thuiskomen, daar boven op de berg. De mooie omgeving, het lekkere zwembad, de fijne bedden, de goeie barbecue...het zijn maar een paar facetten van wat het verblijf hier zo prettig maakt. Een ander belangrijk onderdeel zijn Annemarie en Gerard, die altijd goeie tips hebben voor leuke uitstapjes of festivals maar ook (heel lief) ventilators in je kamer neerzetten omdat het anders niet uit te houden is, 's nachts.
De kamers zijn ruim en sfeervol, de keuken is voldoende geoutilleerd en het is echt ideaal dat er een wasmachine aanwezig is!
Ach, ik kijk nu al uit naar de volgende zomer...
Lieve groeten van Frank, Silke, Lia, Felix, Nancy en Ruben.

10

Haben Sie dieses Ferienhaus besucht? Geben Sie Ihre Beurteilung