Ferienhaus in Frankreich

Le Cluzel

Album ansehen (19)

Verfügbarkeit von 'Le Cluzel'

Jacqueline & JJ Schut hat den Kalender zuletzt am 26 Mai 2022 aktualisiert

Haben Sie Fragen?

Nehmen Sie Kontakt auf

Gästebuch

Le Cluzel hat 11 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:

9,3
Besucht in August 2020

Een heel goeie vakantie gehad!
Le Cluzel is mooi gelegen, heel rustig en met voldoende privacy.
Net wat wij verlangen voor een geslaagde vakantie.

Besucht in September 2018
Erwin en Arlette

Lieve Jacqueline en JJ,

Wat hebben wij genoten van onze vakantie! Het is een heerlijke rustig plek :-)
We hebben nu al erg veel zin in dit jaar, heerlijk twee weken genieten van rust en ruimte. En niet te vergeten de lekkere wijnen!
Kortom het is bij jullie fantastisch!
Tot snel

Besucht in Juli 2018

We hebben enorm genoten van deze plek. De rust, de natuur, de dieren vogels, vlinders, herten. Het gescharrel van de kippen, de gezelligheid van de honden, en de gastvrijheid van de fam Schut.
Een heerlijk zwembad, voldoende te zien in de omgeving. Gestruind op verschillende “vide greniers” en in diverse brocante zaken.
Kortom, een heerlijke plek voor een mooie vakantie.

Besucht in Juni 2018
Fleur & Tijmen Tjaden

La douce France 💙
Wij hebben genoten van Le Cluzel. Deze streek is voor ons op en top Frankrijk. Tussen de wijnvelden, wijnhuizen en leuke restaurants. De gites ligt prive en is van alle gemakken voorzien. Het wijnrek in de gites is gevuld met lekkere wijnen uit de streek voor een prikkie.
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad en komen graag terug!

Besucht in Juni 2016

Bedankt familie Schut voor deze heerlijke vakantie. Onze tweede keer voelde echt als thuiskomen in een prachtige omgeving, gezellig huisje en de volkomen rust.
Het weer zat iets minder mee dit jaar, maar de prachtige wandelingen en uitstapjes naar de Dordogne vallei hebben dit ruimschoots goedgemaakt. We zijn al uit naar ons volgend bezoek. Groetjes en het gaat jullie goed.

Haben Sie dieses Ferienhaus besucht? Geben Sie Ihre Beurteilung ab.