Ferienhaus in Frankreich
Verfügbarkeit von 'Les Musquetaires'
Christophe Bourgeois hat den Kalender zuletzt am 19 Mai 2022 aktualisiert
Haben Sie Fragen?
Nehmen Sie Kontakt aufGästebuch
Les Musquetaires hat 2 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:
elisa kant aus waasmunster,
prachtig domein , dicht bij alles , rustig gelegen , mooi zicht , veilig voor de kinderen , proper .zowel het huis als het domein . een aanrader.. ik kan er niets op aanmerken..
en ontvangst was super hartelijk en in het nederlands !
krekels christophe aus LOKEREN,
Goed ingericht huis met airconditioning. Prachtig zicht op de vallei van frejus en op de zee. S'avonds mooi zicht op de verlichte haven van St Raphael.
Het domein bovenop de berg heeft een adembenemd zicht. Het beschikt over een mooi gemeenschappelijk zwembad en drie tennisbanen. Daarnaast is er ook petanque en wandelgelegenheid. De tuintjes zijn klein maar de kinderen maken zeer gemakkelijk contact met de andere kinderen op het domein. Het helpt dat er geen verkeer is en het domein volledig is afgesloten waardoor we met een gerust hart de kinderen kunnen laten rondlopen en spelen. De kinderen hebben een super vakantie gehad. Wij komen zeker terug naar dit domein in dit huis of in een ander.