Pigeonnier / Peperbus

View album (26)
  • 3
9.5

Availability of 'Pigeonnier / Peperbus'

Ruud en Lysch van Lammeren has last updated the calendar on 19 Aug 2020

Visitors of Pigeonnier / Peperbus evaluate this property in the past 4 years with an average of:

9.5
Visited in September 2020

Wat een prachtige plek en nog mooiere accommodatie! Deze duiventoren is met grote zorg en oog voor perfectie gerestaureerd en ingericht en biedt zeer veel privacy. We hebben genoten van het zwembad, het is mooi aangelegd en zeer verzorgd. Ook de warme ontvangst door de lieve en gastvrije gastheer en gastvrouw, die altijd klaarstaan om mee te denken, maken dat we een verblijf bij hen sterk aanbevelen . Wij komen zeker nog eens terug... Dank jullie wel voor de heerlijke week, Ad en Monique

Visited in September 2019

De duiventoren is met vakmanschap en gevoel voor details gerestaureerd, zoals een op maat gemaakte eiken houten trap. We zijn gastvrij ontvangen en er was ruimte om mee te denken met een ongewone vraag/ wens. Wij hebben genoten van de prachtige omgeving met wandelmogelijkheden en lekker gezwommen in het privé zwembad.
Hartelijk dank Harry en Miriam