Vue de Duras

View album (17)
9.0

Availability of 'Vue de Duras'

Attention! Fiona O'Connor has last updated the calendar on 09 Jun 2020

Visitors of Vue de Duras evaluate this property in the past 4 years with an average of:

9.0
Visited in August 2018

Uitstekende en prachtige ligging, zeer vriendelijke ontvangst door de eigenaars, zeer mooi zicht op de vallei.
Smaakvol ingerichte gite. Mooi groot zwembad en goed onderhouden. Indien iets tekort, eigenaars staan klaar om oplossing te bieden. Wij waren met vier volwassenen en een baby. Misschien iets ruimer had goed geweest gezien babyspullen veel ruimte innemen. Maar een absolute aanrader!