Chez Rose

View album (7)
9.0

Availability of 'Chez Rose'

Rose Meeuwissen has last updated the calendar on 28 Feb 2021

Visitors of Chez Rose evaluate this property in the past 4 years with an average of:

9.0
Visited in August 2020
Edith en Tommy

Wij hebben een hele fijne week gehad hier, mede dankzij de gastvrijheid van Rose en Chris. Het huisje is superschoon, gezellig ingericht en heeft echt alles wat je nodig hebt. Voor onze 9 maand oude dochter was het bedje al opgemaakt en de kinderstoel stond klaar. We hebben genoten van de rust, de fijne tuin/terras, het mooie uitzicht en het heerlijke zwembad. In de wijdere omgeving is genoeg te doen en te zien maar met een goed boek vermaak je je ook prima bij het huis :)

Visited in June 2019

Mooi huisje met aandacht ingericht en met een mooie tuin eromheen. Voor je er bent moet je een vrij lange hobbelige weg af, maar dan kom je ook op een heel mooi plekje. Aardige gastvrouw die de privacy van de gasten respecteert, maar er wel is als je een vraag hebt. Voor Franse begrippen zijn de winkels niet echt ver. Met de hittegolf van juni was het zwembad ideaal.

Visited in August 2018
Angelina Dusseau

Super! Heerlijk sfeervol huisje!
Prachtig gelegen (wel stukje weg van de bakker en supermarkt). Mooi zwembad en zeer vriendelijk eigenaars!