Holiday home in France

Le Ministre
Availability of 'Le Ministre'
Jos De Bree en Ineke van Hassel last updated the calendar on 30 Sep 2023
Do you have questions?
ContactReviews
Guests of Le Ministre evaluate this property in the past 4 years with an average of:
Marcel en Inge from Purmerend,

Wat een heerlijkheid om hier terecht te komen. Complete rust, prachtige ligging, mooi ingerichte Gite, hele lieve gastheer en gastvrouw, super lekker vers gebakken brood, gezellig roodborstje en eekhoorn, heerlijke rosé. Kortom verslavend leuk, dus AANRADER!!!!
Marcel en Cristel from Ugchelen,
Een heerlijke week bij Jos en Ineke gehad. Wat een weids uitzicht vanaf het terras bij het zwembad! De gite was ruim en van alle gemakken voorzien. Mooie uitstapjes gemaakt naar o.a. Uzerche en Rocamadour. Wat op ons heel veel indruk heeft gemaakt is het plaatsje Oradour-sur-Glane. Het zuurdesem brood van Jos was voortreffelijk! En de koude rose bij aankomst ook met smaak opgedronken. Kortom, voor een ieder die op zoek is naar rust en natuur, een echte aanrader!
Comment from Jos De Bree en Ineke van Hassel
Bedankt voor deze positieve recensie
Eylard from Amsterdam,

Een uitstekende ruime gîte.Op de begane grond woon eetkeuken en natuurlijk fijn terras met uitzicht over de enorme tuin.Boven grote slaapkamer en badkamer met douche en bad Vlak bij de gîte het zwembad met parasols en schaduwplek, en genoeg ligstoelen. Vriendelijke gastvrouw en heer, met mogelijkheid vers bruin brood te bestellen. Het gebouw ligt aan het eind van een oprijlaan van 500 m. Dichtsbijzijnde dorp voor boodschappen plm 7 km. Heerlijk verblijf gehad
Hanny & René from Loenen,
Top locatie!!!
Rust, rust en nog eens rust.
Jan en Tine uit Roosendaal from Roosendaal,
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in Le Ministre. Een fijne rustige omgeving, ideaal om te fietsen en te wandelen. Treignac was goed te doen met de fiets, Uzerche en Brive met de auto en nog vele andere plaatsen. De Gîte was smaakvol en compleet ingericht, zelfs Nederlandse zenders op tv, fijn om het nieuws bij te houden. En wij boften met het prachtige weer, na een dagje uit konden we heerlijk relaxen bij het zwembad en natuurlijk zwemmen en daarbij genieten van het mooie uitzicht op de bergen, Bij aankomst een fles prima rosé in de koelkast, waar maak je dat nog mee! Natuurlijk wat flessen besteld voor thuis, Wij hebben twee keer fantastisch gegeten bij Ineke en Jos wat bovendien heel gezellig was en wij hebben regelmatig een eigengebakken brood besteld bij Jos, wat een luxe !Veel informatie gekregen over de omgeving en de nodige kaarten en omdat Jan moeite had met de kleine lettertjes gaf Jos ook nog een loep cadeau! Chapeau! Niets was te veel als we vragen hadden. Zeker een aanrader voor een ieder die van een mooie rustige omgeving houdt en van mensen die gastvrijheid hoog in hun vaandel hebben. Bedankt Ineke en Jos!