Le petit Paradis

View album (24)
10.0

Availability of 'Le petit Paradis'

C.E. Venekamp-Horsman last updated the calendar on 07 Jun 2022

Visitors of Le petit Paradis evaluate this property in the past 4 years with an average of:

10.0
Visited in August 2020
Ernst

Le Petit Paradis is een idylle. Bij aankomst raak je overweldigd door de rust. Het huis is prachtig gerestaureerd met schitterende authentieke details. Ook de tuin is prachtig aangelegd met veel kleine muurtjes, begroeid met mos, talloze plekjes om heerlijk te genieten van het Franse leven. Het zwembad is de kers op de cake. Eigenaren zijn bijzonder vriendelijk en behulpzaam. De omgeving leent zich enorm goed voor prachtige wandelingen langs de vele echte Franse dorpjes en de prachtige natuur.