Holiday home in France

Villa Lou Jas
Availability of 'Villa Lou Jas'
Caroline en Hayo has last updated the calendar on 02 Jan 2021
Do you have questions?
ContactGuestbook
Visitors of Villa Lou Jas evaluate this property in the past 4 years with an average of:
johan pauwels from NAZARETH,

Villa Lou Jas is een ruime, prachtige woning. De tuin is een pareltje met oa een enorm zwembad. In het dorpje vind je een bakker en een supermarkt, dus alles kort bij de hand. Het is zalig toeven in villa Lou Jas, ik kan het warm aanbevelen.
Levecque Nico from Izegem,
Mooi goed uitgeruste villa met alle nodige comfort.
Grote tuin en een heel mooi groot zwembad. Boomhut met kabelbaan voor de kinderen.
Net contact met de beheerder.
een 10/10 !!! A+++
Dichtbij Fréjus, supermarkt niet veraf, klein dorpje dichtbij waar je gezellig aan tafel kunt.
Een aanrader, ik kom er (ooit) graag terug !
Familie paermentier from Deerlijk belgie,
In 1 woord :fantastisch! Netjes, alles voor handen, prachtige tuin, gezellig ingericht, vriendelijke ontvangst door de housekeeper, een echte aanrader voor groot en klein!
Family Broman from Helsinki, Finnland,
Perfect villa for perfect holiday
We spent almost 3 weeks in april in this beautiful provencal villa. The house is really beautifully decorated, well equipped and clean.
Outside there is lots to do for both children and adults. Nearby there are many beautiful villages to explore, for example Fayance, Seillans and Frejus.
The hosts were perfect! They took very good care of us, answered all our questions immediately, and nothing what we asked was problematic for them. Also the caretaker was really friendly and helpful.
For us, this villa was just perfect. We have nothing to complain, and we really hope, that someday we can return this amazing villa!
Klaas Jaarsma from Lelystad,
Inmiddels het 9e jaar dat we hier in september elk besef van tijd verliezen, dobberend op een luchtbedje n het zwembad; zwoegend op het fietsje de verraderlijk steile weggetjes richting Callas en Bargemon. Het dagelijkse stokbroodje 's morgens op de fiets halen, is een eitje geworden met de Carrefour Contact zo dichtbij. Desalniettemin is de SuperU in Fayence nog steeds een feest, evenals de mega Carrefour in Puges sur Argens; alleen al om de weg er naar toe, wanneer je vlak voor de manege, op links, tussen de bomen de Middellandse Zee ziet glinsteren. Ons favoriete museum in le Cannet (musée Bonnard) hebben we gewoonweg geskipt dit jaar, vanwege het fantastische weer en de ideale omstandigheden in en om het huis; hulde aan Lou Jas en Lou Jasianen!
De vijg etende vos kan ons zo ongeveer uittekenen 's avonds op het terras om 20.30 uur klaarzittend met de camera van de iPhone. De hele dag buiten, genieten. Tot volgend jaar!