L'Atelier

Voir les photos (22)

Disponibilité de 'L'Atelier'

Ruud en Lysch van Lammeren-Verschooten a mis à jour son calendrier le 18 sept. 2020

Les derniers 4 ans les visiteurs de L'Atelier évaluent cette propriété avec une moyenne de:

9,0
Séjour en septembre 2019

De duiventoren is met vakmanschap en gevoel voor details gerestaureerd, zoals een op maat gemaakte eiken houten trap. We zijn gastvrij ontvangen en er was ruimte om mee te denken met een ongewone vraag/ wens. Wij hebben genoten van de prachtige omgeving met wandelmogelijkheden en lekker gezwommen in het privé zwembad.
Hartelijk dank Harry en Miriam