Gite Pola

Voir les photos (33)

Disponibilité de 'Gite Pola'

Pola Lichtendahl a mis à jour son calendrier le 02 mar. 2021

Les derniers 4 ans les visiteurs de Gite Pola évaluent cette propriété avec une moyenne de:

9,5
Séjour en août 2020

Dit is een topvakantieverblijf! Vriendelijk onthaal door de gastvrouw en gastheer. De gite is voorzien van alles, wij hebben niets te kort gekomen. De tuin is goed omheind, het zwembad is voldoende groot en de jacuzzi is zeker een pluspunt. Alles was kraaknet. Wij hadden een superleuke vakantie en kunnen het iedereen aanraden!

Commentaires de Pola Lichtendahl

Dankjewel. Jullie waren samen met de hond leuke gasten en hebben hopelijk een fijne rustige vakantie gehad Jullie zijn altijd welkom. Mvg Tom&Pola

Séjour en mai 2019

Prachtige plek, goed verzorgd, ruime gites, fijne accomodatie, met vriendelijke gastvrouw en heer.

Jullie waren een van de eerste gasten. Bedankt voor het openen van het zwembad. Hopelijk zien we jullie snel weer terug. Tom&Pola