Villa Sarda, Annabelle

Voir les photos (15)

Disponibilité de 'Villa Sarda, Annabelle'

Ria Spekenbrink a mis à jour son calendrier le 31 août 2020

Les derniers 4 ans les visiteurs de Villa Sarda, Annabelle évaluent cette propriété avec une moyenne de:

9,7
Séjour en août 2020

Via de fantastische oprijlaan over de heuvelkam kom je aan Villa Sarda. Wij logeerden in het Bellefleur gedeelte.
Het huis heeft alle luxe die nodig is om te ontspannen. Mooi terras met bbq. Via kleine boswandeling kom je aan het grote zwembad met mooi uitzicht. De eigenaars waren ook supervriendelijk en stonden steeds klaar bij vragen. Top vakantie gehad!

Séjour en août 2020

2 jaar geleden hebben wij al in het prachtige Bellefleur gezeten. Dit jaar mochten we in Annabel vertoeven. We werden hartelijk ontvangen door de eigenaren,Hans en Ria. Het zijn beide erge mooie huizen. De keuken is prachtig met een magnifiek uitzicht op de vallei. Het is van alle gemakken voorzien. De bedden zijn prima. Als je van rust en ruimte houdt, is dit de plek waar je moet zijn. Het zwembad is top, groot en gevuld met zout water. Tevens ligt het op een schitterde plek. Kortom we hebben er weer van genoten en hebben ons weer kunnen opladen.

Séjour en août 2020
Virginie

Heerlijk week gehad bij Villa Sarda! Annabelle is nog mooier in het echt dan op de foto’s. Prachtig rustiek huis voorzien van alle gemaak! Mooi terras met bbp en prachtig uitzicht! Het grote zwembad is perfect om lekker af te koelen. Onze 3 kinderen (11, 9 en 5 jaar) hebben zich de hele middag prima vermaakt.
De dorpjes die we bezocht hebben waren mooi pittoreske en niet druk met toeristen.
De Lot-et-Garonne is een prachtige streek met heel veel te zien!
Hans en Ria bedankt voor jullie warm ontvangst! Wij hebben een heerlijk vakantie gehad. Wij komen terug!

Séjour en août 2020

Wat hebben wij een fijn verblijf gehad bij Villa Sarda (huis Bellefleur). In een prachtige omgeving konden we heerlijk tot rust komen.
Kinderen (7 en 10 jaar) hebben genoten van het zeer ruime zwembad en gingen op avontuur in het bamboebos. Het huis zelf is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. In de kelder was er zelfs een wasmachine en vriezer te vinden.
Op het prachtige terras met uitzicht was het ook heerlijk vertoeven. Kortom een zeer geslaagde vakantie!

Séjour en août 2020

Top vakantie gehad in Villa Sarda (Annabelle ). Niemand verwacht ,als je de oprijlaan oprijdt, dat achter de kam zo'n mooi gerestaureerde authentieke villa staat. De gite Annabelle is ruim en voorzien van alle nodige comfort met een zeer aangenaam terras en BBQ. Adembenemend uitzicht vanop het terras. Het mooie grote zwembad was ideaal om te verfrissen bij het warme weer. De streek is iets minder toeristisch, maar dit was in de huidige Corona tijd enkel een zegen !
De veertien dagen vakantie zijn omgevlogen !
Hans en Ria, jullie hebben er een toplocatie van gemaakt !