Villa Sarda, Annabelle

Voir les photos (15)

Disponibilité de 'Villa Sarda, Annabelle'

Ria Spekenbrink a mis à jour son calendrier le 11 juil. 2020

Les derniers 4 ans les visiteurs de Villa Sarda, Annabelle évaluent cette propriété avec une moyenne de:

9,8
Séjour en août 2020

Top vakantie gehad in Villa Sarda (Annabelle ). Niemand verwacht ,als je de oprijlaan oprijdt, dat achter de kam zo'n mooi gerestaureerde authentieke villa staat. De gite Annabelle is ruim en voorzien van alle nodige comfort met een zeer aangenaam terras en BBQ. Adembenemend uitzicht vanop het terras. Het mooie grote zwembad was ideaal om te verfrissen bij het warme weer. De streek is iets minder toeristisch, maar dit was in de huidige Corona tijd enkel een zegen !
De veertien dagen vakantie zijn omgevlogen !
Hans en Ria, jullie hebben er een toplocatie van gemaakt !

Séjour en juillet 2020

Heerlijk vakantiehuis. Heeft alles wat je nodig hebt in keuken en kamers incl. grote BBQ op het heerlijke terras waar je kan genieten van je ontbijt, lunch of diner en s’avond onder mooie sterrenhemel kan genieten van een drankje. Eigenaren zijn zeer vriendelijk en behulpzaam en kon zelfs mijn hybride auto opladen via stopcontact op terras.. Van de buren (Het is een groot huis in 2 aparte verhuur-delen) Heb je totaal geen last qua geluid o.i.d. Het huis ligt landelijk op een heuvel met mooie vergezichten. Je hebt dus een auto nodig want er zit niets lopend in de buurt. Auto kan je onder platanen in de schaduw parkeren. Mooi groot zwembad iets van het huis waardoor niemand bij het huis er last van heeft. Er zijn ligbedden een douche en toilet dus ook van alle gemakken voorzien. Kortom een top huis in mooie omgeving met mooie dorpjes en bezienswaardigheden.

Séjour en juillet 2020

Met 5 vriendinnen hebben we een heerlijke vakantie gehad in Villa Sarda.
Het huis is van alle gemakken voorzien en is prachtig gelegen midden in de natuur.
Het uitzicht is adembenemend en het grote zwembad is de kers op de taart!

Voor herhaling vatbaar!

Séjour en septembre 2019

In september 2019 hebben wij 11 dagen mogen genieten van deze prachtige villa in Zuid Frankrijk samen met onze zoon van 10 maanden. Het staat prachtig gesitueerd op een heuvel met uitzicht op een vallei. Rondom het huis een grote tuin met aangrenzend bosperceel. In het bosperceel is een groot (privé) zwembad te vinden.

Gedurende ons verblijf zaten de eigenaren in de aangrenzende villa Annabel. Door de dikke muren is het niet alleen lekker koel binnen, je hebt ook helemaal niet het idee dat er mensen naast je verblijven. De eigenaren waren uiterst vriendelijke mensen. Ze gaven ons bij aankomst een rondleiding. Het viel ons direct op hoe schoon het was, ook het zwembad was keurig netjes onderhouden! De villa was van alle gemakken voorzien en knus (landelijk) ingericht.

Naast de villa een groot (verlicht) terras met een stenen BBQ/kachel. Hier was het zowel overdag als 's avonds goed toeven.
In de omgeving is voldoende te doen, zeker in het hoogseizoen. Wij hebben diverse kleine dorpen/steden bezocht, alles binnen 45 minuten afstand.

Kortom een prachtige vakantie gehad in Zuid Frankrijk, een aanrader!!!!

Séjour en août 2019

Te kort. Dat is de beste omschrijving van ons verblijf in Villa Sarda. Bij de oprijlaan begint het vakantie gevoel meteen. Het huis is voorzien van alle gemakken. Kindjes van 7 en 10 hebben genoten van het zwembad. De omgeving is veel minder toeristisch dan de kust gebieden, maar er is wel veel te doen. We komen graag een keer terug.