Vue de Duras

Voir les photos (17)

Disponibilité de 'Vue de Duras'

Attention! Fiona O'Connor a mis à jour son calendrier le 09 juin 2020

Les derniers 4 ans les visiteurs de Vue de Duras évaluent cette propriété avec une moyenne de:

9,0
Séjour en août 2018

Uitstekende en prachtige ligging, zeer vriendelijke ontvangst door de eigenaars, zeer mooi zicht op de vallei.
Smaakvol ingerichte gite. Mooi groot zwembad en goed onderhouden. Indien iets tekort, eigenaars staan klaar om oplossing te bieden. Wij waren met vier volwassenen en een baby. Misschien iets ruimer had goed geweest gezien babyspullen veel ruimte innemen. Maar een absolute aanrader!