Maison de vacances en France

Cigale
Disponibilité de 'Cigale'
Tony Holleman a mis à jour son calendrier le 12 mar. 2023
Avez-vous des questions?
ContactezLivre d'or
Les derniers 4 ans les visiteurs de Cigale évaluent cette propriété avec une moyenne de:
Timon en Ciska de Heerhugowaard ,
We hebben genoten van een heerlijke week. Het was bloedheet, dus de schaduw en het prachtige zwembad waren een verademing. De kleinschaligheid en de rust waren een genot en toch was alles dichtbij qua activiteiten, supermarkt en restaurants.
En dan Tony zijn gastvrijheid, tips en vriendelijkheid als klap op de vuurpijl. Een echte aanrader om hier ontspannen vakantie te vieren!
Bart Martens de Nuenen,
We hebben een heerlijk verblijf gehad met ons gezin met jonge kinderen (6 maanden en bijna 4 jaar). Communicatie vooraf verliep vlot en Tony doet alles om het verblijf zo prettig mogelijk te maken. Bij ontvangst is de koelkast al gevuld en elke dag is er vers brood.
De huisjes zijn van alle gemakken voorzien en er is een fijn en chloor-arm zwembad recht voor het terras.
Ook in de buurt is genoeg te doen; mooie plaatsjes en een aantal leuke stekjes om bij de rivier te zwemmen.
Al met al, een absolute aanrader voor zowel stellen als gezinnen. Wij hebben ervan genoten, bedankt Tony!
Commentaires de Tony Holleman
Het genoegen was wederzijds! Heb genoten van je gezelschap. T
Mark de Gouda,
Mooie locatie, fijne omgeving, goed en prettig verzorgd appartementen met zwembad en tuin.
Maar de finishing touch is de vriendelijke gastheer Tony. Verzorgd alles tot in de puntjes, geeft je uitgebreide tips waar heen te gaan voor wat je interesses zijn. Super aanrader om 1 week of langer te verblijven.
Ellen en Erik de Alkmaar,
Wat een heerlijke week hebben wij zojuist in Villa Tourasse gehad, en wat een gastheer is Tony! Wij zaten in appartement Cigalle met een mooi uitzicht op het zwembad. Het appartement was schoon, zag er gezellig uit en was compleet. Van keukenlinnen, beddengoed , complete keukeninrichting tot een vaatwasser aan toe. Maar wat ons vooral is bijgebleven is de gastvrijheid en vriendelijkheid van eigenaar Tony. Bij aankomst lagen er een heerlijk flesje wijn en een koel biertje in de koelkast voor ons klaar en elke ochtend genoten wij van het verse brood wat Tony ons kwam brengen. Ook hebben we een prachtige wandeltocht met Tony als gids gemaakt. En de BBQ met alle gasten was een groot succes. De villa ligt vlakbij het dorp met een supermarkt, een paar goede restaurants en vlakbij Vallon Pont d' Arc. Een fijne plek met een gezellige sfeer en een gastheer die zorgt dat je je hier thuis voelt. Dit alles maakt dat je er graag terugkomt !
Veenema de Rotterdam,
Voor de 6e keer naar de "Villa Tourasse" geweest. Wederom is alles weer uitstekend bevallen; ontvangst, gastheerschap, gezamenlijke BBQs met Tony en de buren.
Wij zijn heerlijk tot rust gekomen, en hebben alsnog weer opnieuw leuke dingen van de Ardeche ontdekt en gedaan.
Al met al een mooie tijd gehad waar we weer een jaar energie uit kunnen putten. Groet, Ben en Marian