Le Cluzel

Voir les photos (19)

Disponibilité de 'Le Cluzel'

Jacqueline & JJ Schut a mis à jour son calendrier le 15 juin 2021

Les derniers 4 ans les visiteurs de Le Cluzel évaluent cette propriété avec une moyenne de:

9,5
Séjour en août 2020

Een heel goeie vakantie gehad!
Le Cluzel is mooi gelegen, heel rustig en met voldoende privacy.
Net wat wij verlangen voor een geslaagde vakantie.

Séjour en septembre 2018
Erwin en Arlette

Lieve Jacqueline en JJ,

Wat hebben wij genoten van onze vakantie! Het is een heerlijke rustig plek :-)
We hebben nu al erg veel zin in dit jaar, heerlijk twee weken genieten van rust en ruimte. En niet te vergeten de lekkere wijnen!
Kortom het is bij jullie fantastisch!
Tot snel

Séjour en juillet 2018

We hebben enorm genoten van deze plek. De rust, de natuur, de dieren vogels, vlinders, herten. Het gescharrel van de kippen, de gezelligheid van de honden, en de gastvrijheid van de fam Schut.
Een heerlijk zwembad, voldoende te zien in de omgeving. Gestruind op verschillende “vide greniers” en in diverse brocante zaken.
Kortom, een heerlijke plek voor een mooie vakantie.

Séjour en juin 2018
Fleur & Tijmen Tjaden

La douce France 💙
Wij hebben genoten van Le Cluzel. Deze streek is voor ons op en top Frankrijk. Tussen de wijnvelden, wijnhuizen en leuke restaurants. De gites ligt prive en is van alle gemakken voorzien. Het wijnrek in de gites is gevuld met lekkere wijnen uit de streek voor een prikkie.
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad en komen graag terug!

Séjour en juin 2016

Bedankt familie Schut voor deze heerlijke vakantie. Onze tweede keer voelde echt als thuiskomen in een prachtige omgeving, gezellig huisje en de volkomen rust.
Het weer zat iets minder mee dit jaar, maar de prachtige wandelingen en uitstapjes naar de Dordogne vallei hebben dit ruimschoots goedgemaakt. We zijn al uit naar ons volgend bezoek. Groetjes en het gaat jullie goed.