Les pieds dans l’eau: studio A DEUX

Voir les photos (25)
  • Studio
  • 0

Disponibilité de 'Les pieds dans l’eau: studio A DEUX'

Ludo & Annemieke Lokin a mis à jour son calendrier le 17 sept. 2020

Séjour en juin 2016

Onze 1e 'gite'-vakantie is zo goed bevallen in dit prachtige, rustige gebied met veel natuurschoon op 5 km afstand van Souillac. (goed te doen op een gewone fiets. Verder wel van een uitdaging houden of met een E-bike verder). We weten dus niet of we op ons gemak een andere tweedehands caravan gaan kopen! De Gite 'Les pieds dan l'eau'' is te zien op foto 2, 9 en 26 van www.gite.nl . We noemden het 'het huis met de 3 dakkapelletjes). Tijdens warme dagen was het heerlijk afkoelen in het zwembad met water uit de bron en in het huis of onder het met druivenstruiken begroeide terras. En wat hebben we er goed (te) lang geslapen! Vanuit de woonkamer, waar we de eettafel voor het raam hadden geschoven en bij wat minder mooi weer een heerlijk ontbijtje aten met warme broodjes uit de oven, hadden we een mooi uitzicht met bananenbomen, ezels, kippen, het zwembad en forellenbassin en het groen. Ook vanaf het terras op twee plaatsen goed te zien vanaf de heerlijke (lig- en standen) stoelen .
Bij koud weer zelfs de open haard aangedaan, maar de gite is ook heel goed te verwarmen met de elektrische radiatoren als dat nodig is. Het huis heeft nog een originele oude deur en in de woonkamer zie je ook nog de originele oude stenen muur.
Annemieke en Ludo zijn erg gastvrij en altijd in voor een praatje en kunnen je veel vertellen over de waterbronnen die dit gebiedje zo bijzonder maken. Het was heerlijk een wandelingetje te maken (Koert met vakantie-pijp in de mond) waar de pipo-wagens, de studio, het zwembad en de terrassen zich bevinden en natuurlijk het begin van het water De Blagour waar onze hond Abel heerlijke van dronk. Gelukkig deed onze hond niets uit op de af en toe loslopende kippen (maar ze hebben ook een hele mooie grote ren en woning) en heeft hij zich met de andere honden heerlijk vermaakt als een straathondje en lag soms heerlijk languit op het weggetje tussen 'ons huis en het daar schuin onder gelegen wifi-terras' en de andere huizen. Maar het terras daar is voor iedereen want er staan lange tafels en een zitje. Wordt het er te donker dan kan je de 'Amstel-lamp' aanzetten. Je kan er verse eitjes kopen en heerlijke noten en zelfgemaakte forellenpastei en natuurlijke verse forel bestellen bij Annemieke. Een halfuurtje in de oven met van alles en nog wat in en op de buik van de forel en daarna smullen! Verser kan niet! Of gerookt bestellen en verorberen.
Wat een werk hebben Annemieke en Ludo verzet om dit te realiseren en we hoorden dat ze na de zomer weer verder gaan naast hun drukke doordeweekse leven. De zomervakantie is 'Fullhouse' voor hen want dan zijn alle onderkomens bezet.
We wilden nog lang niet naar huis (zelfs na een extra geboekte dag) en het op dat moment natte Nederland, maar overal komt een eind aan, dus kunnen we terug kijken op deze heerlijke vakantie met mooie foto's van veel bezienswaardigheden!

8