Bien Loti

Voir les photos (76)

Disponibilité de 'Bien Loti'

Annet van Gaalen a mis à jour son calendrier le 02 déc. 2020

Les derniers 4 ans les visiteurs de Bien Loti évaluent cette propriété avec une moyenne de:

10,0
Séjour en septembre 2020

Hoi Ton en Annet,
Wat hebben wij genoten van jullie prachtige huis wij zijn twee weken geweest.
Hebben mooi weer gehad waardoor wij genoten hebben van jullie verwarmde zwembad
Ook jullie veranda hebben we dagelijks gezeten wat een heerlijke verkoeling gaf.
Alle slaapkamers zagen er prachtig uit met eigen badkamer ,de ruimte in het huis was heerlijk.
De omgeving heerlijk rustig ondanks de Corona erg genoten.
Hopelijk tot volgend jaar
Herman,Elma,Gerard en Petra

Séjour en août 2020

Onlangs voor de 2x gelogeerd bij Bien Loti. En het was terug plezant, ook voor de kinderen. We zullen er zeker nog naar toe gaan.

Séjour en août 2020

Wat hebben wij genoten van jullie huis. Een mooie ligging in een rustige omgeving. Het huis heeft een prachtige veranda met goed zicht op het zwembad. De fijne bbq en heerlijke zitjes maken het helemaal af. Ook in het huis ontbrak het ons aan niets. Heerlijke bedden met goede badkamers en suite. Graag tot volgend jaar!

Séjour en juillet 2020

Heerlijke week gehad, met gezin met 5 volwassenen. Fantastisch huis met alle gemakken die je kunt bedenken. We hadden heel mooi weer, de veranda was absoluut de beste plek vanaf ontbijt tot het slapen gaan. Veel ruimte, ontbijt, lunch en bbq plek, socialisen en spelletjes doen. Het zwembad is super. Zeker een aanrader.

Séjour en juillet 2020

Supermooie vakantiewoning! Alles is er aanwezig en uiterst proper. Indien er problemen/vragen waren konden wij contact opnemen met de contactpersoon ter plaatse of de eigenares die steeds uiterst begripvol waren. Een aanrader!