La Pierre Rouge Cabane

Voir les photos (44)

Disponibilité de 'La Pierre Rouge Cabane'

José en Anton van Diermen a mis à jour son calendrier le 12 août 2022

Les derniers 4 ans les visiteurs de La Pierre Rouge Cabane évaluent cette propriété avec une moyenne de:

10,0
Séjour en juillet 2022

Fantastische vakantieplek. Veel mooie plekjes om te vertoeven, op de veranda, bij het zwembad, dinerplek. Veel privacy. Ondanks de hitte heerlijk geslapen door tijdig ventilator aan te zetten en ramen met horren open te zetten. En de buitendouche ook geweldig. Anton heeft twee keer heerlijk voor ons gekookt en José was zeer attent in het serveren. Bedankt voor een geweldige week!

Séjour en septembre 2021
Gregor & Dieuwertje

Gastvrij ontvangen door José en Anton en ook de hond was van harte welkom. Welkomstdiner was uitstekend en ook zeer gewenst na de lange rit.
Locatie midden in de natuur en wijnvelden maar toch sta je binnen 10 minuten rijden bij de bakker. Ook goede uitvalsbasis om de streek te verkennen: iedere dag wel ergens in de buurt een markt te bezoeken, een wijntje te proeven of een middeleeuwse vesting te ontdekken.

Séjour en septembre 2020

Gite surprenant, toute petite "cabane", petite mais très bien agencée, où rien ne manque, sur un grand terrain arboré et très agréable, avec tout ce qu'il faut pour flâner et se reposer. L'hôte et l’hôtesse sont charmants, prévenants, et contribuent à rendre agréable le séjour,
Mention spéciale pour la douche solaire en plein air !

Séjour en août 2020
Simone Tresoor

Wat een prachtige plek. Wat een prachtig huisje en wat een bijzonder gastvrije eigenaars! Niet twijfelen en direct boeken. Heerlijk wakker worden met koffie en zon op de veranda. Wij werden bij aankomst ontvangen met een bizar lekker drie-gangendiner. Anton maakt werkelijk alles met veel liefde zelf. De grote tuin biedt privacy en een lekker zwembad met bedjes. De cabane is met brocante ingericht en is zo gezellig! 's Avonds kook je met kruiden uit eigen tuin en douchen doe je (in volledige privacy) buiten met op heldere nachten zicht op de Melkweg. De uil komt vaak nog even langs en overal klinken krekels. Via een geheim paadje loop je naar een prachtig bankje waar je uitkijkt over de vallei. Heerlijke plek voor het ontbijt of een flesje wijn. Wij hebben ons nog een avond de kneepjes van het pizza bakken laten bijbrengen. Er is namelijk buiten een pizza-oven en bbq. De omgeving is overigens ook prachtig. Echt zonder twijfel het mooiste huisje wat ik ooit heb geboekt.

Séjour en juin 2019

Voor de tweede keer logeerden wij in het heerlijke en van alle gemakken voorziene blauwe huisje van Anton en José. Heerlijk ontspannen in de prachtige natuur ( ook in de omgeving ) en genieten van de kookkunsten van Anton en gastvrijheid van José. Ook hun honden Jafar en Mali droegen bij aan onze heerlijke vakantie week. Er was nu ook een hangmat aanwezig, (dit typeert Anton en José) De hangmat is niet zomaar een doek wat je even tussen twee bomen hangt, nee dit is een echte kwaliteit investering in een prachtige degelijke hangmat.