Le petit Paradis

Voir les photos (24)

Disponibilité de 'Le petit Paradis'

C.E. Venekamp-Horsman a mis à jour son calendrier le 07 juin 2022

Les derniers 4 ans les visiteurs de Le petit Paradis évaluent cette propriété avec une moyenne de:

10,0
Séjour en août 2020
Ernst

Le Petit Paradis is een idylle. Bij aankomst raak je overweldigd door de rust. Het huis is prachtig gerestaureerd met schitterende authentieke details. Ook de tuin is prachtig aangelegd met veel kleine muurtjes, begroeid met mos, talloze plekjes om heerlijk te genieten van het Franse leven. Het zwembad is de kers op de cake. Eigenaren zijn bijzonder vriendelijk en behulpzaam. De omgeving leent zich enorm goed voor prachtige wandelingen langs de vele echte Franse dorpjes en de prachtige natuur.