Maison de vacances en France

Le rêve de Mieke / Le Luberon
Disponibilité de 'Le rêve de Mieke / Le Luberon'
Scherrens Geert a mis à jour son calendrier le 29 juil. 2022
Avez-vous des questions?
ContactezLivre d'or
Les derniers 4 ans les visiteurs de Le rêve de Mieke / Le Luberon évaluent cette propriété avec une moyenne de:
Sandra Hulsenboom de IJSSELSTEIN UT,
Net terug van een heerlijke vakantie. Sofie en Geert, bedankt voor jullie hartelijke ontvangst en de vele leuke tips. De gite is ruim, schoon en van alle gemakken voorzien. De wifi werkt perfect (en dat geldt zeker niet overal in Frankrijk). Wij verbleven in gite Saignon, sfeervol ingericht, badkamer met een groot ligbad en een fijn extra terras aan de zijkant van het complex waar je tot laat buiten kunt genieten. Apt vonden wij wat minder gezellig maar er zijn voldoende leuke stadjes en restaurants in de omgeving. Mooie omgeving voor wandel- en fietstochten, met getrainde kuiten want het is flink heuvelachtig. Een absolute aanrader!
Fam. Roos de Monnickendam ,
Wij hebben het hier geweldig gehad. Super mooi weer, geweldig verblijf. Alles is schoon en het verblijf is ook van alle gemakken voorzien... Behalve vaatwasser😀. Dat was even wennen maar op zich ging dat prima. We waren hier met 2 volwassene en kinderen van 9 en 5 jaar oud. We hebben het hier allemaal naar ons zin gehad en is zeker voor herhaling vatbaar. Ook in de omgeving is er genoeg te doen en genoeg ge zien.
marcie de breda,
Wat een superplekje om te verblijven
Hier is aan werkelijk alles gedacht.
Wij hebben genoten, super verwarm zwembad,
prachtige omgeving en zeer vriendelijke eigenaar!
Een tevreden gast de Rosmalen,
Wij hebben 2 weken mogen genieten van deze fantastisch mooie plek. De gite is van alle gemakken voorzien. Vanuit deze plek zit je zo in allerlei leuke dorpjes. De gastheer is erg vriendelijk en behulpzaam. Kortom wij komen graag nog een keer terug.
Le reve de Mieke krijgt van ons een 10. Op deze plek ontbreekt het je aan niets.
Guillanneuf de Nuenen,
Wij hebben een heerlijke week gehad in le reve de Mieke. Prachtige omgeving, luxe ingericht huis, echt een droomvakantie !
We komen graag nog een keer terug !