M.A. Rudolphi

Reageert meestal binnen 6 uur.

Marie-Anne Rudolphi en Rokus Loopik heten u welkom op Chateau Mondou. Er zijn drie gites voor u beschikbaar: kasteelgite Bellevue voor 8 personen, 4 slaapkamers en twee badkamers, met groot balkon voor het prachtigste uitzicht en de mooiste zonsondergangen. De portierswoning oftewel La Loge voor 6 personen, heel ruim en hoog en qua sfeer heeft het iets van een Hacienda. En tenslotte de gite la Grangée geschikt voor 4 personen, met een eigen binnenplaats en een grote tuin waar je ver zicht hebt over de landerijen. De huizen zijn sfeervol ingericht en hebben nieuwe bedden. De grote gite heeft een nieuwe zeer comfortabele badkamer. Een gemeenschappelijke buitenkeuken met BBQ, houtkachel met grilplaat en pizzaoven staat voor u klaar. Aan de lange tafels kunt u van elkaar en het eten genieten. Het grote gemeenschappelijke zwembad met weids uitzicht maakt het geheel compleet. Alle gites liggen vrij van elkaar maar als je wilt kan je toch samen zijn. De gites zijn ook individuele te huur, stuur ons een bericht en we vertellen u de mogelijkheden.

  • Historisch pand
  • Ecologisch
  • Geschikt voor grote groepen
  • Moestuin
  • Tennisbaan bij huis
  • Cursusruimte
  • Fietsen bij huis
  • Bad

Beschikbaarheid van 'Mondou'

Chateau Mondou hoort nog net bij Villeneuve Sur Lot maar ligt in het buitengebied. Dat betekent ruimte, vrijheid en weidse uitzichten maar ook binnen vijf minuten in de stad voor de boodschappen, de terrasjes, restaurants en markten. Villeneuve Sur Lot is een mooi, niet al te druk stadje dat hier en daar een beetje Spaans aandoet. Er zijn ook veel schilderachtige dorpen in de omgeving met ieder hun eigen markten en brocantes.

  • In/bij een stad

Mondou heeft de afgelopen 4 jaar 22 recensies gekregen met gemiddeld een:
9.636363636363637 sterren

    Top familievakantie gehad. Fijne gastheer en gastvrouw, prima accommodatie.
    Een absolute aanrader!

    Hallo,
    Wat een topplek is het. Het was ons derde bezoek en steeds verrast de plek, de natuur en de omgeving ons. Dit jaar was er veel verbouwd en aangepast. Ook het zwembad was waanzinnig verbouwd. Deze week waren we met 9 mensen ( 4 parties) te gast bij chateau Mondou. Het gezelschap was echt uniek. Ieder had zijn eigen ritme en vrijheid en ook samen waren we verbonden. We hadden zeer bijzonder mooie gesprekken, fantastisch eten, heerlijke muziek, dansend in de avond zon. De plek leent zich tot al dit moois. Alles kan en niets moet. Rokus en Marie Anne waren samen uitmuntende gastheer & vrouw. En wij sliepen in het kasteel, in een zeer zeer ruime grote kamer met een geweldig bed.
    Wat een ervaring. Grote dank!
    Een tien!

    Reactie van M.A. Rudolphi

    Dank voor deze fijne recensie, we worden er verlegen van. Moet even een nuance aanbrengen dat het fantastische eten in gezamenlijkheid werd bereid. Ieder droeg een gerecht aan en dat werd samen een mooie gevulde tafel. Jullie dank voor de positieve energie.

  • 9 sterren

    We hebben een prima week gehad. Alles was schoon en netjes. Fijne keuken, leuke zitjes en enorm gezellig met de andere vakantievierders. Een heerlijk zwembad in een prachtige omgeving.

Er is in het huis een lijst van Restaurants die in de buurt van het huis aan te bevelen zijn.
Lot en Garonne staat bekend om zijn zeer goede wijnen en voordelige uitstekende gerechten.
Specialiteit is ganzenpate, truffel, pruimentaart en veel verse vis.

Het chateau ligt in het rustige buitengebied maar je bent ook zo in de stad Villeneuve sur Lot met haar terrasjes, restaurantjes en gezellige binnenstad. Je kunt fietsen huren bij de het plaatselijke Maison de Tourisme. Er zijn vijf grote supermarkten, een aantal markten met regionale producten en er is een bio-markt. Er is een museum, een theater, bibliotheek en een muziekpodium op de rivier de Lot, in het centrum, met elke week gratis optredens. Er zijn veel sfeervolle dorpjes met evenementen, brocantemarkten en s‘avonds zijn er overal eetmarkten, met lange tafels en foodtrucks om gezamenlijk wat te gebruiken of te dineren. Er zijn veel goede restaurants in deze omgeving. Unieke maaltijden, eerste klas producten en dat voor een voordelige prijs. Met lunchtijd zelfs een stuk voordeliger.
Het is de streek van de Bergerac-wijn, de Cahors en de Buzetwijnen. De glooiende omgeving leent zich goed voor fietstochten en wandelingen.
Voor de kinderen is er ‘Walygator Parc’, maar ook ‘Arc en Ciel’ voor de wat grotere kinderen. U kunt andere kastelen bezoeken, zoals Kasteel Bonageuil of Duras, wat zeer de moeite waard is. En voor de grote kinderen is er kanoën op de Lot. Super gaaf en heerlijk fris water.
U kunt wandelen, fietsen, kano varen op de Lot en de Dordogne, gaan golfen (goede 18-holes baan met fijn restaurant op 8 km) of tennissen. Genoeg te doen. Wij hebben een zeer kundige en ervaren Nederlandse masseuse aan huis, waarvoor sommige mensen speciaal komen. En gewoon op het chateau blijven, met het zwembad en een goed boek is misschien net zo plezierig. Neem je verrekijker mee om vogels en wild te spotten.

Voor uw oriëntatie: Villeneuve sur Lot ligt in de buurt van de plaatsen: Bergerac, Villereal, Monflanquin, Monpazier en Eymet.

  • Aan de golfbaan
  • Schildercursus

Kijk ook op onze website voor flexibele mogelijkheden.
Huisdieren in overleg. Voor een hond rekenen we €50 ,- per verblijf.
De chateaugites Bellevue met La Loge en de gite La Grangée kunnen zelfstandig gehuurd worden of gezamenlijk.
Kijk hiervoor op de prijslijst en neem contact op met de beheerder.

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 250,00

€ 2.950

€ 2.950

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.