De pooter

Reageert meestal binnen 3 uur.

  • Volledig rustig natuur- en stiltegebied

  • Moestuin
  • Bad

Diverse wijnkastelen in de omgeving naar Cahors toe. Uitstekende restaurantjes in de omgeving.

verbruik van gas : 18 euro per eenheid
water : 2,5 per M3
elektriciteit : O,30 per kw
( gemiddelde is ongeveer 40 tot 50 euro per week )
wifi : gratis.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 3,00

le repos heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

  • Harmen en Jeanet uit Wezep

    9 sterren

    Le Repos is een prachtig huis, heel compleet. Het ligt op een schitterende plek, midden in de natuur. We hebben erg genoten van het uitzicht, de vogels en de reeën die in de tuin langs kwamen. Het contact met de heer De Pooter en de Franse sleutelbeheerders was erg prettig.

€ 675

€ 675

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.