Gert Mulderij en Angela Thijssen

Reageert meestal binnen 5 uur.

Gîte Julotte ligt aan de rand van de boomgaard, naast de oude tabakschuur. De gîte is in 2023 geheel gerenoveerd en sfeervol ingericht voor twee personen. Om onze gasten heerlijk rustig te kunnen laten genieten van onze karakteristieke plek ontvangen we alleen volwassenen.

De gîte heeft een open keuken, uitgerust met een vaatwasser, gasfornuis met elektrische oven, magnetron, koel/vries combinatie, airco, een Nespresso & filter koffie apparaat en met een eettafel met vier stoelen met zicht op de boomgaard. In de woonkamer, met openslaande deuren naar het terras, staat een twee zitsbank met twee stoelen. Met de aanwezige Chromecast kun je via de wifi je mobiele telefoon of tablet verbinden met het TV scherm.

De slaapkamer met een comfortabel twee persoonsbed van 160x200 mm ligt op de bovenverdieping. In de naastgelegen dressing kun je je bagage en kleding opbergen. De badkamer met douche, wastafel en toilet is ook op de bovenverdieping. De Velux ramen in de badkamer en slaapkamer zijn voorzien van een verduisterend en zonwerend rolgordijn. De gîte is uitgerust met airco voor een aangename zomerse temperatuur. Er is een airco unit in de slaapkamer boven en in de keuken beneden.

Op het terras voor de gîte staat een tuintafel met vier stoelen en een parasol. Er zijn ook twee heerlijke ligstoelen voor een ontspannen start van de vakantie. Vanaf het terras kijk je uit op de boomgaard met zwembad. Hier staan ligstoelen, parasols en er is een buitendouche.

Gîte Julotte ligt naast gîte Amélie (max. 4 personen). Beide gîtes zijn van elkaar gescheiden door een muurtje en beplanting. De grote boomgaard en het zwembad staan geheel ter beschikking voor de gasten van beide gîtes.

Registratienummer

  • Alleen volwassenen
  • Airconditioning

Beschikbaarheid van 'Beaux Moments - Gîte Julotte'

Gîte Julotte ligt in Lieu-dit Dordé, 2 kilometer van het dorpje Mauroux. In Mauroux is een dorpswinkel waar je brood kunt bestellen, een bar, een restaurant, een postkantoor, een bibliotheek en een fitness parcours. Vanaf Beaux Moments loopt er een wandelpad naar Mauroux, een mooie wandeling langs de bosrand van ca. 25 minuten.
Op ca. 10 minuutjes rijden ligt Tournon d'Agenais, één van de mooiste stadjes van Frankrijk. Hier is een prachtig uitkijkpunt en er zijn een paar restaurantjes. In de zomermaanden juli en augustus is er op zondag markt en op vrijdagavond is er een marché gourmande.
Voor boodschappen kun je het beste naar Montayral gaan. Hier zitten grote supermarken zoals Leclerc, Intermarché en Lidl. Tevens kun je hier tanken of je elektrische auto opladen. Er is ook een apotheek, bank, delicatessenwinkel, bakker etc. Dit is ca. 10 minuten rijden.

De streek de Lot is rijk aan eerlijke en heerlijke streekproducten.
De Lot vallei is een prachtig wijngebied. De bekendste druif is de Malbec en hiervan worden krachtige rode wijnen en rosé wijnen van gemaakt. Er zijn ook witte wijnen te vinden van o.a. Chenin Blanc en Sauvignon. De streek staat ook bekend om de walnoten, pruimen, truffels en foie gras. Bij veel lokale producenten kun je langs gaan voor uitleg en natuurlijk om te proeven.
In de buurt kun je op diverse plekken eenvoudig maar heerlijk lunchen. Er zijn ook verschillende goede restaurants voor een culinaire avond uit. We laten je graag weten wat onze favoriete adresjes zijn!

Mauroux ligt in de prachtige vallei van de rivier de Lot. De vallei heeft een rijke historie en een prachtige natuur. In de omgeving kun je heerlijk wandelen, fietsen en vissen en er zijn mooie Middeleeuwse stadjes om te bezoeken. Een aantal prachtige bastide stadjes zijn bijvoorbeeld Puy l'Evéque, Tournon d'Agenais, Penne d'Agenais, Villeréal, Monflaquin en Monpazier. Er loopt een fietsroute door de vallei, de zgn. Voie Verte en bij Puy l'Evéque kun je het water op.
In het glooiende landschap liggen veel wijngaarden, heerlijk om door heen te toeren of te gaan proeven. Hier wordt vooral de Malbec druif verbouwd waar krachtige rode wijnen en rosé wijnen van gemaakt worden. Bijna iedere dag is er in de buurt een leuke markt en in de zomermaanden juli en augustus worden er marchés gourmandes georganiseerd. In de regio zijn veel heerlijke streekproducten zoals wijn, walnoten, pruimen en truffels. Bij veel lokale producenten kun je langsgaan voor uitleg over de producten en natuurlijk om te proeven.
Er zijn ook imposante oude kastelen, prachtige uitkijkpunten, en mooie tuinen om te bezoeken. De lucht is heel zuiver waardoor je 's avonds vaak kan genieten van een prachtige sterrenhemel. Op vrijdag avond kun je in Montayral naar de sterrenwacht voor meer uitleg en om sterren te bekijken.
De Lot is een mooie authentieke streek voor een heerlijke vakantie. Van harte welkom bij Beaux Moments!

Gîte Julotte is minder geschikt voor gasten die moeite hebben met traplopen. De slaapkamer, dressing en badkamer bevinden zich op de bovenverdieping.
Om onze gasten rustig te kunnen laten genieten van onze karakteristieke plek ontvangen we enkel volwassenen.
Gîte Julotte ligt naast gîte Amélie (2 -4 personen). Het is ideaal om beide gîtes te huren voor een vakantie met familie en/of vrienden. De gîtes zijn gescheiden door een muurtje en beplanting.
Huisdieren zijn niet toegestaan. Roken is niet toegestaan.

Handdoeken zijn inbegrepen. We willen je vragen zelf badhanddoeken voor gebruik bij het zwembad mee te nemen.
De prijzen zijn exclusief schoonmaakkosten en exclusief toeristenbelasting.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00

Beaux Moments - Gîte Julotte heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 730

€ 730

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.