Ingrid en Arjen

Reageert meestal binnen 7 uur.

Petite Perle is een van onze twee gites. Het appartement bevindt zich onder in het hoofdhuis. Het is met aandacht en passie ingericht en straalt een warme en intieme sfeer uit. U komt de Gite binnen via het grote franse metalen hekwerk en het terras. De open ruimte is ingedeeld met gezellige hoekjes waar u een tweepersoonsbed vindt, een zithoek met een oude Chesterfield, en een ontbijthoek met frans tafeltje en sfeervolle stoelen. Ook bevindt zich er een compacte keuken franse stijl, met koelkast, microwave-oven, inductiekookplaat en een wasbak met koperen kraan. Naast de keuken treft u een ruime badkamer aan, met ligbad, douche, toilet en een wasbak. Petite Perle is een heerlijke, fijne en koele ruimte en dat is prettig gedurende de warme franse zomers. Als u de deuren opent bent u meteen op het terras, vlak bij het verwarmde zwembad, wat gedeeld wordt met hooguit 4 andere gasten. Ook maken de eigenaars af en toe gebruik van het zwembad.

Registratienummer

(RP)

  • Alleen volwassenen
  • Table d'hôtes
  • Bad
  • Verwarmd zwembad

Domaine Les Breziers met zijn Gite Petite Perle ligt tegen een heuvel aan met prachtig uitzicht en heeft een toegangsweg van ongeveer 300 meter. Het ligt op loopafstand van het kleine dorp Saint-Cyprien, op 15 minuten rijden van Montcuq, Lauzerte en Castelnau-Montratier en op 25 minuten rijden van Cahors.

Petite Perle heeft de afgelopen 4 jaar 27 recensies gekregen met gemiddeld een:
9.925925925925926 sterren

    Wat een fantastische plek als je van rust, prachtige natuur, heerlijk uitzichten en het authentieke Franse leven houdt. Gite Joyau Belle is echt een heerlijk comfortabele en schone woning met veel privacy, heel smaakvol ingericht en wordt in en rondom de gite keurig onderhouden. Bedden zijn heerlijk en de gite is van alle gemakken voorzien. Eigenaren Ingrid en Arjen gaven ons een warm welkom. Door hun gastvrijheid, vriendelijkheid en warme benadering voelden wij ons gelijk thuis. Zij geven je tips over de omgeving, goede restaurants etc . Kortom, wij hebben een heerlijke vakantie gehad! Echte aanrader!

    Reactie van Ingrid en Arjen

    Lieve Rita en Henk,
    Dank voor jullie mooie recensie. Jullie waren er maar een weekje, dus voor ons heel onverwachts. Maar des te leuker om te lezen! We hebben het ook heel gezellig gevonden met jullie in die week. Een beetje pech met een hele middag stroomstoring in het dal, maar we hebben met kaarsjes en een hapje/drankje de tijd goed doorstaan ;-) Fijn om te horen dat jullie het naar de zin hebben gehad. We hopen jullie weer eens te zien en te spreken. Warme groeten, Ingrid en Arjen

    Logeren in een charmante gite " Petite Perle" voorzien van alle comfort. Glooiende hellingen, een tuin vol zonnebloemen, een symfonie van krekels, een zee van rust, een zalig zwembad. Voeg daarbij de hartelijke
    ontvangst van Ingrid en Arjen en schattige Dexter. Dit zijn alvast perfecte ingrediënten voor een zalige vakantie! Zeker voor herhaling vatbaar !
    Tot een volgende keer
    Groetjes Marcel en Myriam

    Reactie van Ingrid en Arjen

    Lieve Myriam en Marcel,
    Dank voor jullie mooie recensie. Het was heel fijn om jullie te gast te hebben bij ons op Les Breziers. Jullie hebben duidelijk genoten van de omgeving en vele uitstapjes gemaakt. Het was ook erg gezellig tijdens de Table d’Hote en we hebben veel gelachen en leuke gesprekken gehad. We zouden het ook erg leuk vinden om jullie opnieuw te mogen ontvangen. Tot de volgende keer. Lieve groeten, Ingrid en Arjen en knuffel van Dexter.

    Wat hebben wij hier een meer dan fantastische 2 weken vakantie gevierd!!
    Het begon al met het zó ontzettend persoonlijke, warme, super gastvrije onthaal!
    Petite Perle voelde vanaf begin tot eind, als een “warme deken” om ons heen. Knus en “cosy”!
    Alles is er en het ontbreekt er werkelijk aan niets.
    En dan iedere ochtend weer die openslaande deuren naar een heerlijk, royaal eigen terras met uitzicht op het prachtige zwembad en de rest van het schitterende Domaine!
    De rust, stilte en ongelofelijke schoonheid van het Domaine hebben ons iedere dag weer ‘betoverd’!
    S’avonds volop krekel concerten en een schitterende sterrenhemel!
    En Ingrid en Arjen zijn werkelijk de meest getalenteerde gastvrouw en gastheer die je je kunt bedenken!
    Genieten van optimale privacy, maar ook de meest mooie en inspirerende gesprekken met elkaar hebben en ze doen werkelijk alles voor je om je verblijf naar het allerhoogste niveau te tillen!
    Op donderdagavond de “table d’hôtes” was geweldig!
    Groots genieten van de allerheerlijkste gerechten in een mooie ambiance en met zóveel liefde en passie bereidt!
    Ook hier weer de aandacht tot in ieder klein detail, fabuleus!
    Deze “kleine parel”, was en is voor ons een “groots paradijs”!
    Wij komen héél, héél graag terug!!

    Reactie van Ingrid en Arjen

    Lieve Karin en Tom,

    Hartelijk dank voor jullie prachtige recensie. We worden er bijna verlegen van, wat een gulle beschrijving van de vakantie bij ons. We hebben jullie als hele fijne en prettige gasten ervaren. En wat waren jullie ontzettend aan het genieten van de Petite Perle, het terras, het zwembad en het weer. De gite werd helemaal persoonlijk gemaakt met lampjes, kaarsen en muziek. Zo liefdevol hebben we dat nog niet eerder meegemaakt. Het was heel bijzonder om te zien! Ook wij zouden het erg fijn vinden jullie weer terug te zien. Heel veel liefs van ons. ingrid en Arjen. En natuurlijk een pootje van Dexter. X

In de omgeving van de Tarn en de Lot kun je heerlijk eten, er zijn talloze restaurants waar je kunt genieten van fantastische gerechten met streekproducten. Tevens zijn er vele wijngaarden die mooie wijnen produceren. Vooral de Malbec uit de omgeving van Cahors is vermaard. Mocht u lekker op Les Breziers willen blijven, dan is dat natuurlijk ook mogelijk. Genieten van de zwoele avonden met een drankje en kijken naar de prachtige sterrenhemel. Ook verzorgen wij 1 maal per week een Table d'Hote, waarbij u bij ons kunt aanschuiven en u door ons kunt laten verwennen.

Vanuit Domaine Les Breziers kunt u meteen een wandeltocht of fietsroute starten met oneindige mogelijkheden. De wandelroute Santiago de Compostella loopt ook in het gebied. Ongeveer 5 km van ons huis ligt een 9 holes golfbaan voor de ferventer golfer. Verder zijn er op 15 minuten afstand de historische dorpjes Lauzerte, Montcuq en Castelnau-Montratier waar u markten kunt bezoeken of op een terrasje kunt gaan zitten. Vlak bij Montcuq is een prachtig meer met strand waar gezwommen kan worden. Ook de grotere plaatsen als Cahors (met de middeleeuwse brug over de rivier de Lot), Montauban, Albi en Toulouse zijn een bezoek meer dan waard. Bijzondere plaatsen zijn ook Rocamadour (bedevaartsoord) en Saint-Cirq-Lapopi. In de omgeving van Cahors vindt u tal van wijngaarden en boomgaarden. De watersporters kunnen kano varen op de rivier de Lot. Tevens kunt u tennissen, paardrijden, parachute springen en ballonvaren.

  • Vlieg en zweefsport

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00

€ 595

€ 595

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.