L.J.P. Goijen

  • Rustige, landelijke omgeving met enig verkeer

Het huis is gelegen aan een rustige landweg met prachtig uitzicht over de vallei van de Lot, omgeven door wijnvelden. Het huis is ruim en praktisch opgezet. De dikke muren houden de temperatuur aangenaam constant.
Het hoofdgebouw heeft een bijzondere living van ongeveer 100 m2 met openslaande deuren naar de tuin. De aan drie zijden afgesloten tuin heeft een mooi zwembad(* zie bijzonderheden). 's Avonds is het zwembad prachtig verlicht.
De authentieke elementen in het huis, zoals de mooie stenen muren en houten spanten, worden gecombineerd met moderne elementen zoals het lange keukenblok, dat uitnodigt tot gezellig samen kokkerellen na een bezoek aan een van de vele marktjes. Het hoofdgebouw telt 3 ruime 2-persoonsslaapkamers. De romantische slaapkamer op de begane grond heeft een eigen geïntegreerde badkamer en apart toilet. Via de openslaande deuren loop je zo de tuin in.
De grote slaapkamers op de eerste verdieping delen een ruime badkamer.
Daarnaast is er een apart appartement voor 2 personen met eigen badkamer aanvullend te huren, dus niet los van het huis.

Beschikbaarheid van 'L' Abeille'

Midden in het wijngebied van de Cahors. Vele wijnhuizen, restaurants in alle prijsklassen en dagelijks een markt te bezoeken.

Voor sporters en wandelaars is er heel veel te doen. De wandelmogelijkheden in dit gebied zijn grenzeloos. Van dorp naar dorp of eindeloos door de bossen.Fietsen in de Lot, zowel op de weg als mountainbiking, is een feest. Bij Villeneuve treft u een zeer mooie 18 holes golfbaan aan. Er is een 9 holes baan op 10 minuten afstand van het huis en golft men heerlijk tussen de fruitbomen. Voor de mensen zonder al te veel hoogtevrees zijn er vele klimuitdagingen. Het parc en Ciel is een absolute aanrader. Op 10 tot 15 meter boven de grond verplaatst u zich door de boomtoppen van een eikenbos. Een tokkelbaan van 300 meter ! maakt deel uit van deze uitdaging. En natuurlijk kunt u zwemmen en kanoën in de rivier De Lot.

Het zwembad is alleen voor de huurder van het huis, met rondom een betegeld terras en een nieuwe buitendouche.

Hoogseizoen: alle schoolvakanties, juli en augustus.
Halfseizon: mei, juni en september, oktober

Prijzen betreffen het hoofdgebouw. Appartement: extra kamer en badkamer (hoogseizoen 350 euro per week, half- en laagseizoen 250 euro per week) alleen te huren in overleg en in combinatie met het huis.

Linnengoed en handdoeken 15 euro ppw
Schoonmaakkosten 80 euro

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 85,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 2,50

L' Abeille heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

  • Debby uit Beerse

    9 sterren

    Prachtig huis in een prachtige omgeving. Heerlijk genoten van de rust en de stilte. Het zwembad was een leuke afkoeling en binnen in het huis bleef het koel ondanks de hitte. Vlakbij de supermarkten en lekkere frietjes gegeten bij Frituur Yvonne.

    Reactie van L.J.P. Goijen

    Dank voor de mooie recensie

  • Anne Middelkoop uit Ameide

    10 sterren

    We hebben hier een fantastische week vakantie beleefd. (3 volw, 2 peuters) Het was warm dus veel gebruik gemaakt van het fijne zwembad. Wanneer er gasten met kleine kinderen komen wordt er een hek geplaatst voor het zwembad. Erg fijn! Ruime volledige keuken, mooie ruime slaapkamer beneden, twee iets kleinere kamers boven. Hoge woonkamer met stoere balken in het plafond. Meerdere keren gebruik gemaakt van de bbq. Er staan zelfs fietsen en een tafeltennis tafel. Het zwembad werd tussentijds netjes schoongemaakt. Prachtige omgeving. Bij de achterbuurman kan er voor weinig lekkere rode wijn getapt worden en iets verderop zitten nog twee wijnboeren waar geproefd en gekocht kan worden. Mooie avondwandeling door de wijngaarden gemaakt. Fijne communicatie met de verhuurster. Kortom: zowel het huis als de omgeving zijn echte aanraders. Bedankt en wie weet tot ziens!

  • Anja uit Ninove

    10 sterren

    Een smaakvol ingericht huis voorzien van alle comfort. Prachtige leefruimte met goed uitgeruste keuken. Mooie dorpjes in de omgeving en gezellige marktjes. Het zwembad was een aangename afkoeling tijdens de warme dagen. Onder de catalpa lange zomeravonden beleefd met een lekker glaasje wijn uit de streek. Kortom alle ingrediënten voor een mooie vakantie.

€ 1.390

€ 1.390