Ferienhaus in Frankreich

Machen Sie Urlaub an den schönsten Orten Frankreichs. Wählen Sie aus mehr dann 4000 Ferienhäuser in Frankreich reservier direct beim Eigner.

Maison Schrader

Album ansehen (30)
/
 

Verfügbarkeit von 'Maison Schrader'

schrader hat den Kalender zuletzt am 18 Mär 2023 aktualisiert

Haben Sie Fragen?

Nehmen Sie Kontakt auf

Gästebuch

Maison Schrader hat 4 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:

9,5
Besucht in August 2022
Stephanie en Miranda

Wat een fantastische vakantie was dit zeg! Een heerlijke plek, mooie omgeving, gave tuin, mooi ingericht en schoon huis van alle gemakken voorzien.
Je merkt dat de eigenaren er al hun liefde in hebben gestoken.
Met het zwembad en uitzicht op de bergen en de diepe vallei waande we ons als godinnen in Frankrijk. We gaan niet graag 2 keer naar hetzelfde maar hier komen wij zeker terug.
Wat een rust.
Op korte afstand gezellige dorpjes, restaurants en wijnboeren. Precies wat wij voor ogen hadden.
Eigenaren waren ook zeer snel met reageren en gaven leuke tips via de mail.
We kunnen niet hoger als een 10 geven anders hadden we het gedaan😊

10
Nachricht von schrader

Wat fijn om te horen !

Besucht in August 2022

Heerlijke gîte in een levendig dorpje. Tuin, zwembad, terras, BBQ en de verschillende zitjes buiten met bezoek van veel vogels, vlinders, vleermuizen en reptielen maakten de zwoele avonden compleet. Op korte afstand vonden we wijndomeinen, brocantes, marktjes met streekproducten en natuurgebieden.

9
Nachricht von schrader

Dank u, mooi om te horen dat u genoten heeft !

Besucht in August 2022

In één woord geweldig! Alles klopte met de foto’s en de beschrijving. Banne is een mooi dorpje. We komen zeker terug naar dit unieke plekje in Frankrijk.

10
Nachricht von schrader

Dank u ! U bent altijd weer van harte welkom !!!

Besucht in Mai 2022

Een prachtige plek aan de rand van een mooi oud dorpje.
Het huis is fijn, de tuin/terrassen en het zwembad zijn heerlijk en overal heb je een prachtig uitzicht naar het dorp, de bergen en het dal.
Mooie wandel mogelijkheden vanuit het huis.

9
Nachricht von schrader

Dank u ! Mooi dat u het naar uw zin gehad heeft !

Haben Sie dieses Ferienhaus besucht? Geben Sie Ihre Beurteilung ab.