Holiday home in France

Le Petit Viala
Availability of 'Le Petit Viala'
Gregg Meesters has last updated the calendar on 18 Jan 2021
Do you have questions?
ContactGuestbook
Visitors of Le Petit Viala evaluate this property in the past 4 years with an average of:
Boen from emblem,
Wat een top huis!
Alles wat je nodig hebt om een prachtige vakantie te maken!
Super locatie om uitstapjes te maken!
Ideaal voor gezinnen!
Guy en Wendy from Linne,
Dit was een heerlijke vakantie op een fantastische locatie. We zochten rust en comfort: we vonden het in Le Petit Viala. Gregg en Patricia zijn een geweldige gastheer en gastvrouw, lieve mensen die je alle privacy bieden, maar ook altijd voor je klaar staan. De omgeving is fantastisch: wijngaarden, mooie wandel- en bikepaden, strand nabij en andere zwemmogelijkheden. De dorpjes en steden zijn wat je van Zuid-Frankrijk mag verwachten. Als we de kans krijgen, gaan we zeker nog eens terug!
Tip: plan een bezoekje aan Roquebrun, een klein dorpje op een helling waar de rivier de Orb langs stroomt. Een speciale plek om heerlijk te zwemmen!
Wilma en Marcel from Hoogvliet,
We hebben 2 weken genoten in deze mooie gite. Het verwarmde zwembad (25 graden) en 10 bij 5 meter is fantastisch. Dicht bij het strand en winkels. Het huis staat tussen de wijnvelden net buiten Capestang. Zeer warme en gezellige eigenaren die je privacy waarderen. Volop beesten (schapen geiten en varkens) die van de eigenaren zijn om het huis, waar je trouwens geen last van hebt. Zeker een aanrader voor mensen die er echt even lekker tussenuit willen. Nogmaals bedankt Patricia en Greg.