Holiday home in France

Unique avec une B
Availability of 'Unique avec une B'
Quirine Bunnik last updated the calendar on 08 Mar 2023
Do you have questions?
ContactGuestbook
Visitors of Unique avec une B evaluate this property in the past 4 years with an average of:
Marcel & Lianne Meulstee from Schiedam,
Lianne en ik, Marcel, samen met ons hondje Marli werden er hartelijk ontvangen door Quirine. Net alsof je bij een goede vriendin op bezoek komt ook al ken je elkaar nog niet. We kregen een prima uitleg over de omgeving en ook waar en wanneer iets te doen is. Wat een fijne en hartelijke ontvangst! We waren onder de indruk van de ruimte en mogelijkheden rondom het zwembad en daar hebben we best wel veel tijd doorgebracht :-) Later op de avond gingen we vaak pas later naar binnen en daar vermaak je ook prima. Het stadje Villefrance is op maar 4km dus echt dichtbij, incl. bakker, een megagrote supermarkt en ook zelfs een Aldi. Op de heenreis is een overnachting in Vierzon wellicht een optie, daar heeft Quirine ook ons goed advies in gegeven. Tijdens de vakantie verliep het contact prima. Quirine respecteert onze privacy, we hebben een aantal keren gezellig samen gegeten. Zelf vond ik het niet erg om op eigen initatief het zwembad en terras bij te houden, is ook ontspanning en je hoofd leeg maken. We zijn niet veel weg geweest omdat het er prima onthaasten is!
Bij een 23 graden kun je al goed aan het zwembad vertoeven. Hadden maar 1 dag regen en zijn toen met de auto op pad gegaan. De tijd gaat er echt hard wat een goed teken is. Hadden er graag nog langer gebleven maar thuis hadden we ook nog e.e.a. te doen. Quirine bedankt voor een superfijne vakantie en graag tot kijk! Knuf van Marli
Fam. Prins from Krimpen aan de Lek,
Wat een heerlijke 2 weken vakantie hebben wij gehad in Veuzac! We werden hartelijk ontvangen door de eigenaresse Quirine die naast het huis woont. Het is een typisch Frans huis met gezellige kamertjes, terrassen en smalle trappetjes. Alles is aanwezig in het huis wat je nodig hebt. Wij houden van privacy wat we ook aangegeven hadden, Quirine neemt dat volledig in acht. Als we vragen hadden konden we haar roepen en was ze altijd even hartelijk, gezellig en heel lief voor onze kinderen! Veel tips gekregen om in de buurt te doen, wat een prachtige stuk Frankrijk met al haar bruggen, kerken en kastelen!
We hebben genoten van het heerlijk grote zwembad en de tuin waar we ook van alles konden doen, badmintonnen, voetballen, trampoline springen enz.
Tip voor afhaal pizza; buiten bij de Carrefour in Villefranche, super vriendelijke eigenaar en heerlijke pizza!
Kortom, top vakantie gehad! Dankjewel Quirine, wat een ontzettend lieve en sterke vrouw ben je!
Hopelijk tot ziens! Liefs, Pieter, Francisca, Bridget & Gilenne
Barbara from Amsterdam ,
Wij hebben een geweldige tijd gehad bij Quirine, samen met onze drie dochters. Het huis en zwembad zijn heerlijk, er is een grote trampoline en een fijn volleybalveld. Ook zijn er volop spelletjes en boeken. De omgeving is ook prachtig en erg rustig. Het nabijgelegen plaatsje (4km) Villefranche is een leuk uitje met z’n markt, restaurants en cafeetjes. Wij komen graag volgend jaar weer terug.
R.Thoma from Voorburg,
Al een aantal keren geweest. Een geweldige plek, in het kleine dorpje Veuzac, maar de grotere stad met alle commerciële voorzieningen ligt om de hoek. Echt oud frans huis, maar van alle gemakken voorzien. En je hebt de beschikbaar over een geweldig zwembad!. Echt ‘Leven als een god in frankrijk’. De Gastvrouw is trots op haar gites,tuin en zwembad. Je wordt met alle egards ontvangen en ze staat altijd voor je klaar. Echt een Top Locatie!
Fam. Taris from Bussum,
Bij aankomst werden we welkom geheten door de bijzonder gastvrije en hartelijke Quirine. Het charmante huisje ligt op een mooie en rustige plek, zonder dat het afgelegen is. Voorzieningen, bakkertje croissants! om de hoek.
Het huisje zelf is van alle gemakken voorzien en de genoemde balkons zijn eerder terrassen te noemen. Op elk moment de dag kun je kiezen voor zon of schaduw. We hebben ook heerlijk bij het zwembad gezeten, waar je ook weer kunt kiezen voor zon of schaduw. Met of zonder kinderen is het hier goed toeven!
Quirine geeft je graag informatie over leuke uitjes, mooie wandelingen, goede markten en heeft tips over goede restaurants.
Kortom wij hebben een geweldige week gehad!