Maison de vacances en France

Domaine des cerfs
Disponibilité de 'Domaine des cerfs'
Karel van Hal en Bertien Ensing a mis à jour son calendrier le 30 sept. 2023
Avez-vous des questions?
ContactezLivre d'or
Les derniers 4 ans les visiteurs de Domaine des cerfs évaluent cette propriété avec une moyenne de:
Familie Bolt de kortenhoef,
Een héérlijke vakantie gehad in dit prachtige gite! Een echt authentiek Frans huis met enorm veel ruimte, zowel in als om het huis. De aardige eigenaar Karel was zeer behulpzaam en vriendelijk. Genoten van de prachtige omgeving met leuke uitstapjes naar Metz en Nancy.
Jammer dat de eerste week wat minder mooi weer was, maar de tweede week was prachtig. Ook mooi kunnen fietsen!
Dank voor de gastvrijheid Karel en speciale groet aan Gerald en Bernard. Bijzonder lieve dorpsgenoten!
Hans, Sandra en Jort en hond Jackie
Commentaires de Karel van Hal en Bertien Ensing
Hartstikke bedankt voor het mooie bericht. En fijn dat jullie het naar de zin hebben gehad. Dat doet een mens altijd goed om te lezen of horen. Ik zal de lieve groeten overbrengen aan Gerald en Bernard. Misschien tot ziens en anders nog heel veel fijne jaren. samen. Karel, alhier (Pierre) Charles
Vera de Meppel,
Hebben een heerlijke week gehad in dit authentieke huis op een prachtige plekje. Wat een mooie omgeving en wat een rust.
Heerlijk kunnen wandelen, fietsen en leuke plaatsjes bezocht. We hebben genoten!
Klaas en Vera
Commentaires de Karel van Hal en Bertien Ensing
Heel erg bedankt voor de mooie reactie en natuurlijk fijn dat jullie het naar de zin hebben gehad. We hadden een plezierig en ontspannen contact en dat is ook altijd prettig. En ja, het is altijd fijn als je ziet dat mensen genieten van het wandelen, fietsen en de kleine, lieve dorpjes omringd door veel weelderige natuur. Ik wens jullie nog vele jaren samen daar in het mooie Drenthe, Karel, Pierre Charles
Ron en Astrid de Visser de Zierikzee,
Hallo Karel
Wij zijn nu bijna weer een weekje thuis en missen Frankrijk nu al.
We hebben heerlijk genoten.
Wat een fijn huisje en een prachtige, rustige omgeving.
Mijn zoons konden (helaas) niet meer komen, dus Ron en ik zijn saampjes geweest.
We hebben tegen Gerard gezegd, dat we zeker weer een keertje terug komen naar "La petite Paradise"
Natuurlijk mag je onze recensie plaatsen op de site. Onze voornamen mogen gewoon vermeld worden hoor. Ga zelf ook weer lekker genieten van je huis en doe de hartelijke groeten aan Gerald. Wat een leuke vent en om in zijn woorden af te sluiten:" c'est la vie" . Groet Astrid
Commentaires de Karel van Hal en Bertien Ensing
O, wat fijn om te horen Ron en Astrid en uiteraard hartelijk dank voor uw bezoek. Wij zullen uw groeten overbrengen aan Gerald. Dat waardeert hij altijd enorm. Bertien en Karel
Arjan van de Lugt de Bodegraven,
Arjan Van der Lugt
21 mrt. (6 dagen geleden)
aan mij
Beste Karel,
We hebben afgelopen weekend erg genoten van de rust en natuur rond Les Roises. Spectaculair vonden we de waarneming van 11 kraanvogels vlak naast Les Roises (op akkerland schuin tegenover de begraafplaats).
Verder veel gewandeld en erg veel zoogdieren gezien. Dit keer 6 waarnemingen van wilde kat, boommarter, steenmarter en natuurlijk veel herten en reeen.
Je zult dit bericht vast lezen als je weer in Nederland terug bent. We hebben hout weggehaald achter jou huis. Vorige keer haalden we het (dachten we) uit de schuur naast het vakantiehuis. Deze was op slot vandaar dat we er maar voor hebben gekozen om bij jou hout weg te halen. Dit was overigens ook echt nodig want het huis was zo na een winterperiode echt erg koud.
Maar zoals gezegd we hebben het prima gehad en de keuken met de kachel aan is altijd erg knus en gezellig.
Groet,
Arjan>
Kees van de Ven de Hilvarenbeek,
Beste Karel en Bertien,
We hebben een mooie week gehad
prachtig gewandeld in bossen en dorpen èn zelfs buiten koffie gedronken
veelvuldig genoten van buurman Gerald; beignets, gebraden hert, mooie plankjes en een gezellig buurpraatje met “un petit rouge”
Nancy, mooie stad en genoten van een opera van v Offenbach
de wereld veranderde toen we terugkeerden naar Les Roises…..rust !
dankjewel een mooi en origineel huis dat past in twee tijden
hartelijke groet Kees Henk Leonie