Ferienhaus in Frankreich

la petite Las Cledes

Album ansehen (25)

Verfügbarkeit von 'la petite Las Cledes'

jeanine Krouwel hat den Kalender zuletzt am 29 Nov 2022 aktualisiert

Haben Sie Fragen?

Nehmen Sie Kontakt auf

Gästebuch

la petite Las Cledes hat 14 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:

9,9
Besucht in August 2021

Prachtige omgeving! Heerlijk zwembad om in af te koelen. Na een duik, kan je ontspannen bij de overdekte poolbar. Binnen is het lekker koel, en ben je van alle nodige faciliteiten voorzien! Zeker voor herhaling vatbaar!!!

Besucht in August 2021

Een fantastisch mooie gîte met privé zwembad en pool-bar waar je heerlijk kunt vertoeven. De gîte is zeer schoon en Jeanine en Ludo laten je er echt thuis voelen. Mocht de uitvoerige informatie map in de gîte niet voldoende zijn helpen ze je graag op pad met wat er allemaal in de streek te doen is. Samen met hun pizza's bakken in de authentieke Pizza oven is zeker een aanrader. Lekker en heerlijk ontspannen. Een heerlijke plek om van alles te ondernemen of tot rust te komen. We gaan er zeker nog een keer heen

Besucht in Juli 2021

Wat een top vakantie hier! De gite is van alle gemakken voorzien en heel schoon. Deze is heerlijk koel ook wanneer het overdag erg warm wordt. Het zwembad ligt prachtig met uitzicht over het dal, de voetbaltafelwedstrijdjes waren favoriet bij onze kinderen en poolbar met eigen pizza oven is top en ook van alle gemakken voorzien. Echt een plek om tot rust te komen maar er is ook ontzettend veel te doen in de omgeving. Leuke (avond) marktjes, mooie middeleeuwse kastelen, rondvaart over de Lot en het dorpje Penne d'agenais is ook heel leuk.
Jeanine en Ludo ontzettend bedankt voor de gastvrijheid en de gezelligheid!

Besucht in Juli 2021

Wij hadden een topweek! Hele toffe plek om tot rust te komen en tegelijk prachtige streek waar veel te beleven valt (marktjes, klimparcours, Aqualand, mooie dorpjes, ...). Alles is aanwezig om volop te genieten. Zwembad zalig met mooi terras en geweldig uitzicht.

Besucht in August 2020

Wat hebben wij het heerlijk gehad. Twee weken waanden wij ons als god in Frankrijk :-).
- Ruim (is ruimer dan het op de foto's lijkt) en schoon huis, voorzien van alles wat je maar nodig hebt.
- Heerlijk rustige en goed bereikbare ligging, dichtbij winkels en restaurantjes.
- Vanuit het huis kun je mooie wandelingen maken.
- Super veel ruimte met veel speel mogelijkheden voor onze twee zoons. De lieve dieren vonden ze ook geweldig.
- Ludo en Janine gaven ons van begin tot eind een welkom en gastvrij gevoel, met ook nog eens een heerlijke en gezellige pizzaavond.
- Veel goede tips voor activiteiten, lekkere restaurantjes. We hebben onze reisgids dit jaar niet hoeven gebruiken.

We missen de tomaten uit eigen tuin, wat waren die lekker.

Ludo, Janine en kinderen vonden wij super! Zij maakten, de al mooie plek, tot een extra fijne vakantie.
Bedankt!

Haben Sie dieses Ferienhaus besucht? Geben Sie Ihre Beurteilung ab.