Holiday home in France

Rent a holiday home in France from people that know their region. Choose from more than 4000 holiday homes in France and book directly with the owner.

la fontanita

View album (15)
/
  • 6
  • 2
  • 3
  • 4
  • 2
9.0
Rating
 

Availability of 'la fontanita'

francine van dam last updated the calendar on 06 Jun 2023

Do you have questions?

Contact

Guestbook

Visitors of la fontanita evaluate this property in the past 4 years with an average of:

9.0
Visited in August 2021

We waren hier in augustus met onze 4 kinderen ( 5,8,11,14) en onze labrador. We hebben hier een prima week gehad. Het huis is ruim en voorzien van alle benodigdheden. De kamers beneden blijven koel, ook als het buiten behoorlijk warm wordt. Voor het bedrag dat je betaalt krijg je een huis met heel goede prijs/kwaliteit verhouding.
Francine is erg vriendelijk en behulpzaam. Zij heeft ons erg geholpen met het vinden van een garage en het plannen van uitjes. Zwemmen bij de pont du diable is een erg leuke ervaring. Om te kanoën in de Ardeche moet je ruim een uur rijden. Aan het eind van de week bleek dat Francine heel erg lekkere pannenkoeken kan bakken.

9
Visited in July 2021

Francine is een heel fijne gastvrouw, ze geeft je alle ruimte maar net zo gemakkelijk ook haar prettige gezelschap en goede tips. Ze is super behulpzaam. Het huis is een mooie oude boerderij in een klein gehucht, temidden van een prachtige omgeving. Even door de tuin naar beneden en daar tref je de beek voor een koude plons. Iets verder lopen en dan kun je al zwemmen. Er zijn allerlei sfeervolle dorpjes en fantastische zwemplekken in de buurt. De kamers beneden zijn wat vochtig en donker, dat was wat ons betreft het enige minpuntje. We hebben een heerlijke vakantie gehad bij deze topplek. Dank Francine!

8
Comment from francine van dam

Dank voor deze fijne recensie! Voor de goede orde: de weken voor jullie bezoek was de benedenverdieping afgesloten tijdens mijn afwezigheid en regende het veel.... vandaar! De vochtigheid is nu, met de deuren en ramen open weer weg,...donker blijft het wel 's nachts , dus daarvoor zijn er nu nachtlampjes.

Visited in August 2020
Mieke

La Fontanita is een bijzondere plek waar je helemaal kan thuis komen. In een charmant huis met tuin voel je je omringd door de prachtige natuur in de Ardèche, met de rivier kort bij en leuke wandelpaden. Met de tips van Francine werden we goed op weg geholpen. We hadden een superfijne week.

10
Visited in July 2020

Een eenvoudig huisje, heel basic maar heeft perfect alles wat je nodig hebt. Een rustige oase om je batterij terug op te laden. PRACHTIGE omgeving om in de natuur te wandelen, zwemmen in de rivier en te genieten. Hier komen we zeker terug.

9
Visited in August 2016

Wat een heerlijke plek om tot rust te komen, te wandelen en te struinen langs de riviertjes, vlakbij het huis. Mooie watervalletjes. In het dorp vind je alles, precies wat je nodig hebt. Francine is zeer behulpzaam en weet veel van de omgeving. Een super plek, waar we graag weer terug komen.

9

Visited this Gite? Please give your opinion