Gîte Le Seringa

View album (44)
10.0

Availability of 'Gîte Le Seringa'

Guido & Lizeth last updated the calendar on 02 Oct 2022

Visitors of Gîte Le Seringa evaluate this property in the past 4 years with an average of:

10.0
Visited in June 2022

Wij hebben een week vertoefd in de gite Seringa. Het was in een woord geweldig. Een prachtige moderne gite, van alle gemakken voorzien. Wij kunnen niets bedenken wat er niet is. Twee balkons, zodat je kunt kiezen waar je wilt zitten, in de zon of de schaduw. Maar ook in de tuin onder de natuurlijke schaduw van een boom. De camping ligt mooi, in een prachtige, rustige omgeving. De afstanden naar de toeristische attracties zijn wat verder weg maar goed te doen. Er is een mooi meer vlakbij de camping, maar wij hebben vooral genoten van het lekkere zwembad. De eigenaren, Lizeth en Guido, zijn leuk en spontaan. Niets is teveel. ‘s Morgens lekker vers gebakken brood en op woensdag een gezellige pizza-avond, waar je makkelijk contact maakt met de andere gasten op de camping.

Visited in September 2018

Wij hebben twee weken in Le Fénil verbleven met onze drie kinderen. Wat een héérlijke plek! Het huis is enorm groot en van alle gemakken voorzien. Van relaxfeauteuils tot de beide badkamers, en genoeg ruimte voor extra bezoek.

De camping zelf is werkelijk een plaatje. Een schitterend uitzicht, fijn zwembad (omheind, wat érg fijn is met kleine kinderen), een mega trampoline en héél veel ruimte voor kinderen om te spelen.

De sfeer is gemoedelijk en Guido en Lizeth zorgen voor hun gasten als familie. Gezamelijke etentjes aan lange tafels en een gezellig terras.

De zonen wilden na 2 weken (hoewel we toen nog de enigen waren aan het einde van het seizoen) niet meer weg en wij... wij ook eigenlijk niet. Een echte aanrader!

Visited in August 2017

Wij zaten als één van de eerste gasten in de spiksplinternieuwe gite 'Le Seringa'. Een gok, want toen we boekten, stond de keuken er nog maar net in. We wisten dus eigenlijk niet wat ons te wachten stond. En dat was maar goed ook, anders waren we misschien wel direct richting Frankrijk vertrokken, in plaats van te wachten totdat het zomer was!
Bij veel gites zie je mooie foto's, die dan bij aankomst wel vanuit een hele gunstige hoek en bij het mooiste licht genomen blijken te zijn. Maar hier niet: alles is even smaakvol ingericht, het is er prachtig licht en we hadden nog nooit in zo'n ruime gite onze vakantie doorgebracht. Ook al is het buiten warm, binnen is het altijd koel (ook 's nachts prettig).
Onze jongens (9 en 11) hebben zich de hele vakantie uitstekend vermaakt met de andere kinderen op de camping (waaronder de jongens van Guido en Lizeth). En ook wij hebben regelmatig een glaasje gedronken met andere gasten op één van onze twee terrassen. De sfeer is zeer gemoedelijk, iedereen maakt een praatje met elkaar, zonder dat het te veel wordt. En Guido en Lizeth zijn de gastheer en gastvrouw bij uitstek. Altijd gezellig, vriendelijk en in voor een grapje.
Het meer is inderdaad op loopafstand, heerlijk rustig en koel. De omgeving is prachtig voor wandelingen en fietstochten. Wij hebben dan ook niet lang geaarzeld en komen in 2018 terug, maar helaas niet in Le Seringa, want die twee weken nadat wij vertrokken al weer vol geboekt...

Visited in May 2017
Rozelie

Eind mei mocht ik met mijn beste vriendin een weekje in gîte le Seringa verblijven. Wat een heerlijke week was dat! Een gemoderniseerd en zeer ruim appartement welke van alle gemakken is voorzien met wel 2 balkons. In de ruime tuin staan 2 ligstoelen, BBQ, een hangmat en loungeset die bij het appartement horen. Daarnaast kun je ook gebruik maken van het mooie verwarmde zwembad. Domaine les teuillères is een super fijne en mooie plek in Frankrijk waar je volledig tot rust kan komen. De eigenaren Guido en Lizeth zijn erg gastvrij en laten je al snel thuis voelen. We hebben genoten van de rust, natuur en ruimte om ons heen, vanaf elke plek een prachtig uitzicht. Hier komen we zeker nog een keer terug, we hebben genoten!!

Visited in May 2017
Jean-Phille van Rooijen

Eind mei een weekje mogen wonen in een van de gites. Wat een fijne vakantie hebben we ( ik met mijn beste vriendin ) gehad! Bij aankomst werden we zeer hartelijk welkom geheten door de hele familie inclusief naar wat later bleek mijn grote vriend, hond Jip. De ligging is zeer rustig maar daardoor juist zo prachtig. Het huis van de eigenaren, de " schuur", de tuin... alles ademt gastvrijheid, rust en vriendelijkheid. Het zeer ruime appartement heeft 2 balkons, 1 voor het ontbijt in de zon en 1 voor een diner bij de ondergaande zon. Van alle gemakken voorzien. Grote keuken met oven, vriezer, flinke koelkast en afwasmachine. Genoeg privacy aldaar maar ook een mooi gelegen terras om juist de gezelligheid op te zoeken bij " het Bakhuis" waar verse pizza's gebakken worden in een echte pizzaoven. Uitzicht op het nabij gelegen meer. Het zwembad is prachtig groot en biedt de nodige verkoeling tijdens de piekuurtjes van de dag. Als men wil is er genoeg te beleven in de omgeving al hebben wij dat niet nodig gehad. Pas op de plaats in deze oase was voor ons precies wat de batterij weer deed opladen. Guido en Lizeth ( en Jip!), wij hopen volgens jaar weer langs te komen, dank voor jullie gastvrijheid.