Pola Lichtendahl

Reageert meestal binnen 2 dagen.

  • Alleen volwassenen
  • Sauna
  • Jacuzzi

Gite Pola heeft de afgelopen 4 jaar 11 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.181818181818182 sterren
  • 9 sterren

    Reactie van Pola Lichtendahl

    Reactie van Pola Lichtendahl

    Wat een geweldige reactie en ook zo uitgebreid! Heel veel dank voor de reactie en hopelijk tot ziens
    Tom&Pola

  • 9 sterren

    Mooi huisje met een klein rond zwembad, jacuzzi en sauna. Voldoende schaduw en zitjes in de tuin.Echt echt alles aanwezig, keukendoeken/ schoonmaak etc. Goed internet en netflix. Uitzicht op tuin en landerij. Volledige privacy en last but not least geweldige gastvrouw en gastheer.

    Reactie van Pola Lichtendahl

    Hartelijk dank Helma en Peter, Blij dat jullie van ons stukje Frankrijk genoten hebben,
    Tom&Pola

Frankrijk in de Lot en Garonne is een overdaad aan mooie plekken, restaurants en ampel mogelijkheden om lokale wijnen te proeven.

Wanneer u rust zoekt en privacy in een prachtige omgeving met veel faciliteiten dan ben u hier aan het goede adres.

Geen extra kosten.
Eventueel extra (veld)bed(2) in huiskamer mogelijk
Afwijkende data in overleg mogelijk.
Uw hond kan tussen populieren rennen en badderen. in het beekje en spelen met onze eigen 2 schapendoesen (vrouwtjes)

Schoonmaakkosten, Handdoeken, Linnengoed

€ 760

€ 760

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.