Yuri en Marcella van Bruggen

Reageert meestal binnen 7 uur.

Vakantiehuis “La Mouette” heeft veel buitenruimte met gezellige chill plekjes. Een goed verzorgde tuin met volwassen bomen en een groot veld om heerlijk te spelen of te relaxen. Het zwembad met fijne ligbedden heeft mooi uitzicht en is omheind voor de veiligheid. Voor en achter het huis is een knusse patio waar je lekker in de zon óf schaduw kunt eten. Er is een carport voor auto’s aanwezig. De spannende boomhut is favoriet bij de kids!

De sfeervolle woonkeuken is van alle gemakken voorzien en de comfortabele lounge hoek heeft een knusse houtkachel. Er zijn 3 slaapkamers (1 met 3 losse bedden en 2 met een tweepersoonsbed) waar gemakkelijk een kinderbedje bij geplaatst kan worden. De twee badkamers hebben elk een douche, wastafel en toilet. Alle ramen en deuren hebben insecten wering. De slaapkamers hebben een plafond- of staande ventilator (geen airco).

Er is een wasmachine beschikbaar. Nederlandse televisie, snel internet en een kast vol leuke spelletjes in het huis aanwezig.

  • Speeltuin

Beschikbaarheid van 'La Mouette'

Een heerlijk familiehuis voor 7 personen (+baby) gelegen in een rustige vallei op de grens van de Dordogne en de Lot et Garonne. Nog geen 20 minuten van het vliegveld van Bergerac in het Zuidwesten van Frankrijk.

In de zomer is er elke avond wel ergens een gezellige eetmarkt waar je je gerechten kiest bij de kraampjes van lokale boeren en traiteurs. Neem je eigen couverts mee en eet aan lange tafels met de locals. Er zijn veel leuke restaurantjes, van bistro tot (semi)gastronomisch, in de omliggende bastide dorpjes.

In het gebied rond Bergerac, op de oevers van de rivier de Dordogne, worden prachtige wijnen gemaakt. Van droge witte wijnen, rosés, rode wijnen tot de heerlijke zoete witte wijnen van Monbazillac. Een stukje verder ligt Saint-Émilion, één van de beroemdste wijndistricten in de wereld. Als je een bezoek aan de stad Bordeaux brengt mag je het wijnmuseum zéker niet overslaan!

Geniet met het hele gezin of samen met vrienden van de prachtige streek die ook wel het “Toscane van Frankrijk” wordt genoemd. Niet ver van populaire Middeleeuwse dorpjes zoals Monflanquin, Issigeac en Villereal. In de omgeving vind je mooie kastelen, de rivier de Dordogne, prehistorische grotten, gezellige restaurants en diverse wijngaarden. Op 7 km is een grote supermarkt met tankstation en oplaad palen voor een elektrische auto.

  • Pretpark in de buurt
  • Vlieg en zweefsport

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 200,00

La Mouette heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.950

€ 1.950

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.