Erik den Biggelaar

Reageert meestal binnen 2 uur.

  • Moestuin

Clos des Tilleuls heeft de afgelopen 4 jaar 6 recensies gekregen met gemiddeld een:

9 sterren
  • 9 sterren
  • 9 sterren

In de vele middeleeuwse dorpjes in de omgeving zijn tijdens de zomerperiode avondmarktjes waar u kunt genieten van een hapje en een drankje.
Op steenworp afstand van Clot des Tilleuls ligt de wijngaard Vin de Tsar waar u een bezoekje aan kunt brengen en kunt genieten van de lokale wijn.

Indien u geen gebruik maakt van de gite voor 2 personen (le Bois) ontvangt u 10% korting op de huurprijs. Maximaal aantal persoenen is dan 4 en verblijven in gite La Bergerie.

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

€ 1.400

€ 1.400

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.