Erik den Biggelaar

Reageert meestal binnen 2 uur.

Clot des Tilleuls is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kleine kinderen.
Gite la Bergerie 4 volwassenen en 2 kinderen
Gite le Bois 2 volwassenen

U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd:
Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnetron, een koel-vriescombinatie en een vaatwasser.
U kunt heerlijk koken op de barbecue en lunchen of dineren op het overdekte terras terwijl u naar het zwembad kijkt en geniet van het mooie uitzicht.
Een grote slaapkamer met een tweepersoonsbed. Een badkamer met bad en douche, toilet en wasmachine.
Afzonderlijk, en met eigen badkamer, een slaapkamer met vide: op de begane grond een tweepersoonsbed en boven op de vide 2 eenpersoonsbedden.

Gite "le bois", een onafhankelijke cottage met een woonkamer met een prachtige keuken (vaatwasser, afzuigkap, oven, ceramische kookplaat, magnetron TV). Een slaapkamer en een badkamer met grote douche, wasmachine.

Buiten een mooie onderhouden tuin met gedeeltelijk overdekte terrassen, tuinmeubels, ligstoelen en meerdere barbecues. Vanuit het infinity zwembad (11 x 4, m) met een diepte tot 2 meter heeft u een prachtig vrij uitzicht over het heuvellandschap. U mag gebruik maken van de boomgaard met vele soorten fruit zoals kersen, pruimen, appels, druiven, vijgen, reine claude, bessen, bramen en hazelnoten. Ook is er een jeu de boules baan aanwezig waar u onder genot van een drankje heerlijk een spelletje "pentanque" kunt spelen.

Registratienummer

(MS)

  • Moestuin

Beschikbaarheid van 'Clos des Tilleuls'

Het is een gebied van goed leven en goed eten , van mengsels van culturen en gezelligheid, een landbouwgebied dat raakvlakken heeft wat betreft uiterlijk met Toscane. Tegenwoordig zijn de toeristische attracties van Lot et Garonne talrijk, land van Bastides en kastelen , van landelijk en riviertoerisme (200 km bevaarbare waterwegen) van boomgaarden en meerdere buitenactiviteiten, het is een plaats van toerisme op zowel cultureel, ontspannend, sportief als gastronomisch gebied.

  • In/bij een stad

Clos des Tilleuls heeft de afgelopen 4 jaar 6 recensies gekregen met gemiddeld een:

9 sterren
  • 9 sterren

    Wat een heerlijke huisjes en omgeving! We hebben genoten van ons verblijf met de heerlijke tuin, het zwembad en het prachtige uitzicht. De omgeving biedt voldoende om te ontdekken en we zijn nog lang niet uitgekeken. We gingen met een beetje spijt naar huis, hier hadden we zo nog een week kunnen verblijven.
    Dank aan Erik en Monique voor de goede zorgen!

    We thoroughly enjoyed a fantastic family holiday and found both Gites offered everything we needed and more. Our party comprised of four adults and four children ranging in age. The views are breathtaking and the pool & grounds are fantastic! and well maintained by Eric. Eric was a fantastic host who suggested some wonderful local places to visit. We made use of the cycle routes to pop to Maroux for fresh bread. We wouldn’t hesitate to recommend your property to our friends and family and would very much like to return in the future.

  • 9 sterren

    Hier kun je genieten van de rust en de ruimte in alle privacy! Heerlijk zwembad, lekker bbq’en, en genieten van het fantastische uitzicht! Er zijn genoeg leuke plaatsjes om te bezoeken in de omgeving en het huis ligt aan verschillende mountainbike routes. Ook wandelen kun je hier prima doen. Het huis en de gite bieden alles wat je nodig hebt en de service van Erik is top. Kortom, heerlijk ontspannen op vakantie:-)

In de vele middeleeuwse dorpjes in de omgeving zijn tijdens de zomerperiode avondmarktjes waar u kunt genieten van een hapje en een drankje.
Op steenworp afstand van Clot des Tilleuls ligt de wijngaard Vin de Tsar waar u een bezoekje aan kunt brengen en kunt genieten van de lokale wijn.

Het gebied rond Masquierès is bijzonder mooi en heuvelachtig, met leuke middeleeuwse dorpjes als Tournon d'Agenais, Pujols, Monflanquin en Penne d'Agenais. Ontdek de grotten van Lastournelle en een bezoek aan het kasteel van Bonaguil mag niet ontbreken. Er zijn fietsroutes langs de rivier de Lot en er zijn vele wandelroutes in de buurt.

Indien u geen gebruik maakt van de gite voor 2 personen (le Bois) ontvangt u 10% korting op de huurprijs. Maximaal aantal persoenen is dan 4 en verblijven in gite La Bergerie.

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

€ 1.400

€ 1.400

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.