Karen Kommer - de Graaff

Reageert meestal binnen 2 dagen.

  • Rustige, landelijke omgeving met enig verkeer

  • Table d'hôtes

Boulède - Le Menuisier heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

10 sterren

    We zijn in volle voorbereiding om te verblijven in dit prachtige domein... ik kon het niet laten om al een recensie te schrijven over de gastvrouw. Ze is namelijk super hartelijk, antwoord heel snel op al je vragen, heeft voor alles een pasklare oplossing... de ‘pakstress’ smelt weg voor de zon. Wij zien het alvast helemaal zitten!

  • Reinder en Mariska de Vries uit HI Ambacht

    10 sterren

    Reactie van Karen Kommer - de Graaff

  • Familie Versluys uit Breda

    9 sterren

    Prachtige gite in gastvrij & kindvriendelijk kleinschalig complex.
    We hebben een heerlijke vakantie gehad met onze 4 jonge kinderen. Karen, Rolf & dochters hebben een prachtig complex gerealiseerd. Gastvrij en kindvriendelijkheid. De gites zijn smaakvol ingericht en voorzien van alle gemakken.

Tarieven/Seizoenen:

Topseizoen:
- 2e week juli (4/7) en 3e week augustus (23/8)

Hoogseizoen:
- 1e week juli
- laatste week augustus

Halfseizoen, tevens geldend tijdens de schoolvakanties (mei, herfst en kerst):
- Juni en september

Laagseizoen; overige maanden

In de genoemde huurprijzen van het huis voor laag/half/hoogseizoen zijn voor het seizoen 2015 inbegrepen:
- De kosten van het gebruik van gas, water en elektra
- Een forfait voor het bedlinnen is in de verhuursom verrekend d.w.z. u treft opgemaakte bedden aan bij aankomst.

Overige kosten zijn:
- De eindschoonmaak van het 8 persoonhuis: E. 150,-- (incl BTW 20%).
- Reserverings- en administratiekosten (frais de dossier): E. 25,- (incl BTW 20%).
- Lokale toeristenbelasting Monflanquin: 0.60 E. per persoon 12+jr., per nacht, periode: 01/05 en 31/10
- Indien gewenst kunt u baby/kinderpakket huren (kinderbed, kinderstoel, babybad, aankleedkussen etc.) E. 40 (incl. BTW 20%).
- Een extra persoon 4 jr e.o. boven de vermelde capaciteit per gîte is E. 30,-- (incl 10% BTW/nacht)

Linnengoed

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 8,33

€ 1.125

€ 1.125

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.