Margriet

Reageert meestal binnen 6 uur.

Ons vrijstaande vakantiehuis in Zuid Frankrijk is gelegen op een uniek plekje met onvergetelijke zonsondergangen in het departement Lot-et-Garonne. Het huis is toegankelijk voor 4 volwassenen en 2-3 kinderen. De 400m2 grote tuin heeft een groot overdekt terras met buitenmeubair. Het grenst aan het natuurzwembad waar gezwommen kan worden. Dit unieke donker geschilderde betonnen biozwembad bevat geen chloor maar werkt met speciale filters waardoor zwemmen een stuk gezonder is voor huid en haar. Het water is dan ook kraakhelder door deze filtering. Ook bij het zwembad is een extra terras aanwezig met ligbedden, een eettafel en stoelen. Wij zijn actieve, locaal geïntegreerde Nederlanders die ook paarden hebben waar we buitenritten mee maken. Bij interesse kunnen we u meer vertellen over de mogelijkheden. Ook kunnen we u advies geven over van alles maar ook over bezienswaardigheden, restaurants en markten in de omgeving.

Registratienummer

  • Moestuin

Beschikbaarheid van 'Domaine Le Tournier'

Domaine Le Tournier ligt dichtbij het dorpje Thézac 47370 en dichtbij de rivier de Lot. Het is gelegen in het zuidwesten van Frankrijk, ten zuiden van de Dordogne en ten westen van departement Lot, tussen Bordeaux, Toulouse, Pérrigord en Gascogne. Thézac ligt in het departement Lot et Garonne op de grens van departement Lot en Departement Tarn et Garonne. In het dorpje zelf zijn vooral in de zomermaanden van 1 juli tot 31 augustus veel zomeractiviteiten gepland waaronder markten en muziekavonden, maar ook in nabij gelegen dorpjes en bastideplaatsjes zijn de locale markten met locale producenten te vinden. De talloze locale markten met biologische streekproducten, brocanterieën, historische bastideplaatsjes met hun restaurants en prachtige wijnchateau’s maken deel uit van deze fantastische omgeving. Villeneuve-sur-lot is één van de dichtbij gelegen grotere steden, maar Bergerac en Cahors liggen eveneens op korte afstand. De omgeving is een echt wandelparadijs met de GR652 (Voie Rocamadour- Saint Jacques de Compostelle) die langs ons domein loopt. Maar ook wordt er veel gefietst met mountainbikes en racefietsen.
Bij de Associatieve Bistro en bar van Thézac kan een drankje worden genuttigd. In de omgeving kunnen aan de Lot kano's worden gehuurd, wandelingen of fietstochten worden gemaakt.
Ook voor de paardenliefhebber is dit echt een ideale omgeving. Wij hebben ons toegelegd op het houden van paarden. Op dit moment hebben we 5 goed rijdbare paarden die op een natuurlijke manier getraind worden. Ook verzorgen we rijlessen en kunnen buitenritten aanbieden. Alles in nader overleg, we zijn géén managebedrijf maar doen wel alles op een professionele manier met liefde voor de paarden. Maar mocht u niets met dieren hebben dan is dit domein nog steeds geschikt om heerlijk te genieten van rust en natuur. In Thézac is het mogelijk om met een koets mee te gaan en een rondrit door de omgeving van Thézac te maken.

  • In/bij een stad
  • Op wijngaard
  • Op de boerderij

Domaine Le Tournier heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

8 sterren
  • 8 sterren

    Een mooi, heel rustig gelegen verblijf met een verfrissend zwembad wat welkom was bij de warmere dagen. Er is een goed contact met de verhuurders die ook ter plaatse in het huis wonen en je wegwijs kunnen maken voor fijne markten of dorpjes. De honden zijn ontzettend zacht naar de kinderen toe. Het was er fijn vertoeven.

Lot et Garonne wordt wel het "Toscane van Frankrijk" genoemd. En dat is niet voor niets. De prachtige landschappen in Lot et Garonne zijn oogstrelend.
Dankzij een overvloed aan water en een grote verscheidenheid aan landbouw en kalk, is Lot-et-Garonne een van Frankrijk's meest belangrijke producenten van groente en fruit en is vooral bekend vanwege de oogst van pruimen, walnoten, aardbeien en de druiven voor de wijn. Het landschap is prachtig met glooiende heuvels, historie en talrijke charmante dorpjes en kastelen.
Bezoekers zullen onder de indruk zijn van de geweldige keuken, joie de vivre en de markten van de locale producenten.
Met zo'n 1000 evenementen per jaar, van rock concerten tot traditionele folk bands, van historische evenementen tot modern theater: er is voor elk wat wils in de Lot et Garonne. Ook kunnen wijnchateaus bezocht worden voor een proeferij en/of het kopen van mooie wijnen. Deze streek is heel bekend voor zijn goede Cahors en Thézac-Perricard wijnen van druivenrassen zoals Malbec, Merlot ,Petit Manseng en Gros Manseng.. Mocht u belangstelling hebben voor een wijnproeferij dan zijn er diverse goede (biologische) wijnhuizen, ook in Thézac. Interessante steden en bastideplaatsen in de omgeving om te bezoeken voor o.a. wijn, markten, brocanterieen en restaurants zijn o.a. Villeneuve-sur-Lot, Bergerac, Agen, Cahors, Montauban,. Maar de dichtbij gelegen plaatsjes zoals Floressas, Pujols, Tournon d'Agenais, Puy l'Eveque, Monflanquin, Monpazier, Lougratte, Villeréal, Penne d'Agenais en vele andere kleine dorpjes en bastideplaatsjes zijn zeer zeker de moeite waard voor een bezoek. Wij kunnen u daarover meer vertellen.

Dichtbij is de rivier de Lot waar kano's gehuurd worden. Talloze locale markten met biologische streekproducten, brocanterieën, historische bastideplaatsjes met hun restaurants en prachtige wijnchateau’s maken deel uit van de omgeving. Villeneuve-sur-lot is één van de dichtbij gelegen grotere steden, maar Bergerac en Cahors liggen op korte afstand. De omgeving is een echt wandelparadijs met de GR652 (Voie Rocamadour- Saint Jacques de Compostelle) die langs ons domein loopt. Ook voor de paardenliefhebber is dit echt een ideale omgeving. Wij hebben ons toegelegd op het houden van paarden. Op dit moment hebben we 5 goed rijdbare paarden die op een natuurlijke manier getraind worden. Ook verzorgen we rijlessen en kunnen buitenritten aanbieden. Alles in nader overleg, we zijn géén managebedrijf maar doen wel alles op een professionele manier met liefde voor de paarden. Maar mocht u niets met dieren hebben dan is dit domein nog steeds geschikt om heerlijk te genieten van rust en natuur.

  • Vlieg en zweefsport

We hebben momenteel maar 1 gite op ons terrein beschikbaar voor gasten. Wanneer u dat wenst maken we tijd vrij om u informatie te geven.

De borg dient u cash af te rekenen bij aankomst op de eerste dag en wordt gestorneerd op de dag van vertrek of de week na vertrek.

Schoonmaakkosten, Handdoeken, Linnengoed

  • Borg € 250,00

€ 1.000

€ 1.000

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.