Jannette van Zijl-Kuilman

Reageert meestal binnen 7 uur.

  • Volledig rustig natuur- en stiltegebied

Dit zeer rustig gelegen huis ligt aan het einde van een doodlopend weggetje tussen de heuvels en de bossen met een werkelijk fenomenaal uitzicht over de omgeving. Grote kans dat u hier een wild hert tegenkomt. Dit huis is zeer geschikt voor een gezin, maar ook voor rustzoekers en wandelaars of voor een bijzondere retraite. Ieder seizoen heeft hier zijn charme.

Via de poort kom je aan de voorzijde van het huis. Er is een carport voor de auto. Er ligt een mooi terras, tevens een zwembad. Bij binnenkomst in het huis bevinden zich links en rechts de ruime slaapvertrekken en een badkamer. Iets verder bevindt zich de woonkamer. Aangrenzend aan de woonkamer vind je de keuken, die van alle gemakken is voorzien. Vanuit de keuken stap je het balkon op, welke rondom het huis loopt, met weer dat mooie panoramische uitzicht.

  • Bad

Beschikbaarheid van 'Trescols'

Welkom in het betoverende gebied van Lot-et-Garonne, een bestemming die doordrenkt is met natuurlijke schoonheid, rijke geschiedenis en een warme gastvrijheid. Gelegen in het zuidwesten van Frankrijk, is Lot-et-Garonne een ware oase voor reizigers die op zoek zijn naar rust, authenticiteit en het echte Franse plattelandsleven.

De Lot-et-Garonne is een prachtige regio in het zuidwesten van Frankrijk, genesteld tussen de rivieren de Lot en de Garonne. Het staat bekend om zijn idyllische landschappen, historische stadjes en charmante plattelandsdorpjes.

Hier volgt wat toeristische informatie over de Lot-et-Garonne:

Natuur en landschap:
De regio heeft een gevarieerd landschap met glooiende heuvels, uitgestrekte wijngaarden, boomgaarden en zonnebloemvelden. Het is een geweldige bestemming voor liefhebbers van wandelen, fietsen en kanoën. Het Parc Naturel Régional de la Gascogne biedt prachtige wandelroutes en adembenemende uitzichten.

Historische stadjes:
De Lot-et-Garonne herbergt een schat aan historische stadjes. Agen, de hoofdstad van de regio, heeft een rijk historisch erfgoed, waaronder de prachtige kathedraal Saint-Caprais en het middeleeuwse centrum. Andere charmante stadjes om te verkennen zijn Villeneuve-sur-Lot, Nerac, Penne d'Agenais, Tournon d'Agenais, Puy-L'Évêque en Pujols.

Kastelen en bastides:
De regio heeft een aantal prachtige kastelen die een bezoek waard zijn, zoals het imposante Château de Bonaguil en het sprookjesachtige Château de Duras. Daarnaast zijn er tal van bastides, middeleeuwse versterkte steden, die de moeite van het verkennen waard zijn, zoals Monflanquin en Pujols.

Gastronomie:
De Lot-et-Garonne staat bekend om zijn heerlijke gastronomie. Proef de lokale specialiteiten, zoals foie gras, pruimen, Armagnac (een regionale brandewijn) en de beroemde Agen-pruimen. Vergeet niet de lokale markten te bezoeken, waar u verse producten en streekproducten kunt kopen.

Wijn:
De regio staat ook bekend om zijn wijngaarden en wijnproductie. U kunt deelnemen aan wijntours en wijnproeverijen bij verschillende wijndomeinen, met name in de buurt van de Duras, Bergerac en Cahors. Ontdek de heerlijke wijnen uit de regio, zoals Buzet, Côtes de Duras, Marmandais en Malbec.

Recreatiemogelijkheden:
Voor degenen die op zoek zijn naar recreatie en ontspanning, biedt de Lot-et-Garonne tal van mogelijkheden. Er zijn verschillende recreatieplassen en rivierstranden waar u kunt zwemmen, zonnebaden en watersporten kunt beoefenen. Het Canal de Garonne biedt ook mogelijkheden voor boottochten en fietsen langs de jaagpaden.

Dit is slechts een glimp van wat de Lot-et-Garonne te bieden heeft. De regio is een perfecte bestemming voor liefhebbers van natuur, geschiedenis, lekker eten en ontspanning. Verken de schilderachtige dorpjes, geniet van de lokale keuken en laat u betoveren door de schoonheid van dit deel van Frankrijk.

De Lot-et-Garonne in Frankrijk biedt een schat aan culinaire hoogtepunten die elke fijnproever zullen bekoren. Hier zijn enkele van de culinaire hoogtepunten van de regio:

Foie gras:
De Lot-et-Garonne staat bekend om zijn voortreffelijke foie gras, een delicatesse gemaakt van ganzen- of eendenlever. Probeer verschillende bereidingen van foie gras, zoals gebakken, gekonfijt of in terrines.

Eendgerechten:
Eend is een prominente culinaire ster in de Lot-et-Garonne. Geniet van sappige gerechten zoals "confit de canard" (gekonfijte eend), "magret de canard" (eendenborstfilet) of "cuisse de canard" (eendenbout).

Pruimen:
De regio staat bekend om zijn heerlijke Agen-pruimen. Deze zoete pruimen worden gebruikt in diverse gerechten, van zoetigheden zoals pruimentaarten tot hartige stoofschotels met pruimen.

Agenaise keuken:
Ontdek de traditionele gerechten van de Agen-streek. Proef de smaakvolle "tourin à l'ail" (knoflooksoep), "garbure" (regionale groentesoep), en de heerlijke "croustade" (taart gevuld met fruit).

Kaas en zuivelproducten:
Verwen uw smaakpapillen met heerlijke lokale kazen, zoals de "tomme de brebis" (schapenkaas) en "rocamadour" (geitenkaas). Daarnaast zijn er ook ambachtelijke boter en room te ontdekken.

Boerenmarkten:
Bezoek de bruisende boerenmarkten in de Lot-et-Garonne, waar u kunt genieten van verse producten, ambachtelijke vleeswaren, kazen, honing, jam en meer.

De culinaire hoogtepunten van de Lot-et-Garonne bieden een rijke en gevarieerde eetervaring die de lokale tradities en smaken weerspiegelen. Laat u betoveren door de gastronomische geneugten van deze prachtige regio in Frankrijk.

De Lot-et-Garonne produceert uitstekende wijnen die perfect samengaan met de regionale gerechten. Probeer de wijnen uit de appellaties Buzet, Côtes de Duras, Marmandais en Cahors.
Verken de wijngaarden en proef de karaktervolle wijnen van de regio. Hier zijn enkele wijnhuizen in de Lot-et-Garonne die een bezoek waard zijn:

Château de Saint Louis - Prachtig kasteel met rondleidingen en proeverijen.
Domaine de la Tuque - Biologische wijnen, rondleidingen en proeverijen.
Château de Brague - Historisch kasteel met uitstekende rode wijnen.
Domaine de Garbes - Diverse wijnen, rondleidingen en proeverijen.
Château Les Vergnes - Prachtig kasteel met rondleidingen en bekroonde wijnen.

Neem vooraf contact op met de wijnhuizen voor openingstijden en afspraken.

De Lot-et-Garonne biedt een breed scala aan activiteiten voor bezoekers om van te genieten. Of u nu van natuur, geschiedenis, cultuur of avontuur houdt, hier zijn enkele populaire activiteiten in de regio:

Verken historische dorpen en kastelen:
Breng een bezoek aan charmante middeleeuwse dorpen zoals Pujols, Penne d'Agenais en Monflanquin. Verken ook indrukwekkende kastelen zoals het kasteel van Bonaguil en het kasteel van Duras.

Wijnproeverijen:
Ontdek de wijngaarden van de Lot-et-Garonne en geniet van wijnproeverijen in de verschillende wijnhuizen. De regio staat bekend om zijn wijnen zoals Buzet, Côtes de Duras en Marmandais.

Boottochten op de rivier de Lot:
Maak een ontspannende boottocht op de rivier de Lot en bewonder het prachtige landschap langs de oevers. U kunt ook kanoën of kajakken op de rivier.

Fietsen en wandelen:
Verken de prachtige natuur van de regio door te fietsen of te wandelen. Er zijn tal van fiets- en wandelpaden die u langs schilderachtige landschappen, wijngaarden en dorpen leiden.

Wateractiviteiten:
Geniet van wateractiviteiten zoals zwemmen, vissen en kanoën in de rivieren en meren van de Lot-et-Garonne. Het Lac de Clarens in Casteljaloux is een populaire plek voor watersporten.

Golfen:
Speel een rondje golf op een van de prachtige golfbanen in de regio, zoals Golf d'Albret en Golf de Barthe.

Bezoek lokale markten:
Verken de kleurrijke markten van de Lot-et-Garonne en ontdek verse producten, ambachtelijke producten en lokale specialiteiten. De markt in Agen is een van de meest levendige en drukbezochte markten in de regio. De markt van Cahors op woensdag en zaterdag is ook echt een aanrader. Cahors is een mooi klein stadje aan de Lot. Hier waan je je echt in Zuid Frankrijk. Cahors staat bekend om zijn wijnen (o.a. Malbec). Je kunt er ook heerlijk eten of een terrasje pakken. Er is daarnaast een groot winkelaanbod. Dichter bij huis vind je een grote markt in Monsempron op donderdag. De markt van Pujols op zondag is ook aan te bevelen.

Gastronomie:
Geniet van de culinaire hoogtepunten van de Lot-et-Garonne door te dineren in lokale restaurants en te proeven van heerlijke gerechten zoals foie gras, eendgerechten en Agen-pruimen.

Dit zijn slechts enkele van de vele activiteiten die u kunt ondernemen in de Lot-et-Garonne. De regio biedt voor elk wat wils, of u nu op zoek bent naar ontspanning, avontuur of culturele ontdekkingen.

  • Pretpark in de buurt

De avondmarkten, ook wel bekend als "marchés nocturnes", in de Lot-et-Garonne zijn een populaire attractie voor zowel locals als toeristen. Deze markten vinden plaats in de avonduren en bieden een levendige en gezellige sfeer. Het zijn bruisende bijeenkomsten waar mensen samenkomen om te genieten van heerlijk eten, lokale producten en entertainment.

Op de avondmarkten vindt u een breed scala aan kraampjes met verse producten zoals groenten, fruit, kazen, vleeswaren, olijven, honing en jam. Daarnaast zijn er ook ambachtslieden die hun handgemaakte producten, zoals keramiek en sieraden, tentoonstellen.

Een hoogtepunt van de avondmarkten is het diverse aanbod aan eetkraampjes en foodtrucks. U kunt genieten van regionale specialiteiten zoals eendgerechten, foie gras, gegrilde vleeswaren, crêpes, gegrilde vis en andere lokale lekkernijen. Terwijl u smult van het heerlijke eten, kunt u ook genieten van live muziekoptredens en straatartiesten die zorgen voor een feestelijke sfeer.

De avondmarkten bieden niet alleen een culinaire ervaring, maar ook een gevoel van gemeenschap. U kunt nieuwe mensen ontmoeten, in contact komen met de lokale bevolking en genieten van de warme gastvrijheid van de Lot-et-Garonne. Het is een geweldige gelegenheid om de lokale cultuur te ervaren en te genieten van de charme van de regio in de avonduren.

Kortom, de avondmarkten in de Lot-et-Garonne zijn een must-visit voor liefhebbers van lekker eten, lokale producten en een levendige sfeer.

Schoonmaakkosten, Handdoeken, Linnengoed

  • Borg € 250,00

Trescols heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.000

€ 1.000

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.