Lydia Mennes

Reageert meestal binnen 7 uur.

Mon Désir is een prachtig typisch Frans Manoir, gelegen in het mooiste gedeelte van de Périgod Noir (Dordogne/Lot) en geschikt voor maximaal 14 personen. Dit luxe vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en volledige privacy, bestaat uit 2 gebouwen: het Manoir, geschikt voor 10 personen en een apart gelegen huis geschikt voor 4 personen. Het domein van 4 HA (waarvan een groot gedeelte volledig hondenproof omheind!) is gelegen op de top van een heuvel waardoor u een adembenemend uitzicht over de Dordogne/Lot-vallei heeft. De oude vestingstad Gourdon met alle faciliteiten en talloze restaurants ligt maar op 10 minuten rijden van uw accommodatie, een bakker en een goed restaurant zijn te vinden in het nabijgelegen dorp op slechts een enkele kilometers afstand. Mon Désir is ideaal voor meerdere gezinnen of groepen, maar ook romantisch voor koppels, luxueus, privé, kortom een heerlijk huis om een ​​fantastische vakantie door te brengen.

Binnen
Mon Désir heeft maar liefst een woonoppervlakte van 260m. Er is een ruime woonkamer met moderne open keuken en openslaande deuren naar het terras, 5 slaapkamers en twee badkamers (3 slaapkamers 1e etage, 2 op de 2e etage). Vanaf april 2024 heeft het volledige huis airconditioning. Het apart gelegen huis heeft een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer. Deze gite heeft tevens overal airco, zowel in de slaapkamers als in de woonkamer.

Buiten
Het landgoed met eeuwenoude bomen bestaand uit weide en bos en heeft een totale oppervlakte van ruim 4 hectare, waarvan een groot gedeelte hondenproof omheind is. Er is een mooi en groot verwarmd zwembad, diverse terrassen en een binnenplaats met voldoende parkeergelegenheid voor auto's.

  • Geschikt voor grote groepen
  • Airconditioning
  • Verwarmd zwembad

Beschikbaarheid van 'Mon Désir'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 2 km
Afstand tot de supermarkt 6 km
Afstand tot strand 6 km
Vissen 6 km

Ideaal gelegen tussen Lot en de Dordogne, en niet ver van de prachtige steden Sarlat, Domme, Padirac, La Roque Gageac, Rocamadour en Gourdon. Je hebt hier eindeloze uitzichten en vergeet niet: in deze regio heb je de laagste lichtvervuiling in Europa! Laat u verwonderen door de ontelbare sterren die u hier ’s nachts kunt zien!

  • Aan de golfbaan
  • Bergsport

Administratiekosten € 40
Linnengoed is handdoeken en lakens.
Huisdier is € 50 per week per huisdier.
Elektriciteit > 150 KWh/wk. ter plaatse betalen.

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

Mon Désir heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.750

€ 1.750

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.