Lydia Mennes

Reageert meestal binnen 7 uur.

Couzame is een prachtig, zeer smaakvol ingericht vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en een fantastich uitzicht over "Les Causses". Couzame is het broertje van het andere perfecte vakantiehuis Rocamadour. Zeer mooi en perfect vakantiehuis!

Couzame heeft een moderne en open inrichting, de slaapkamers zijn heerlijk groot en hebben net dat tikkeltje extra! Couzame heeft een oppervlakte van 165m2 met 1 slaapkamer op de begane grond en 3 op de 1ste etage (goede kwaliteit box spring bedden). De geheel omheinde tuin heeft een oppervlakte van 800m2 met aan de achterzijde een fantastisch uitzicht over de heuvels. Op slechts 8km van het wereldberoemde plaatsje Rocamadour is dit een ideale uitvalsbasis om de prachtige streek te verkennen. Er is WIFI aanwezig.

Binnen
Woonkamer met open haard, open keuken met kookeiland en grote openslaande deuren naar het terras, slaapkamer (met bed 160 x 200) en aangrenzende badkamer.
1ste verdieping: 3 tweepersoonsslaapkamers met airconditioning en een mooie badkamer. In één van de slaapkamers staat een slaapbank die kan fungeren als extra bed.

Buiten
Geheel omheinde tuin van 800m2 met groot privézwembad van 3,5 x 10 meter en een prachtig uitzicht. Er is voldoende parkeergelegenheid.

  • Verwarmd zwembad

Beschikbaarheid van 'Couzame'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 7 km
Afstand tot de supermarkt 7 km
Afstand tot strand 7 km

Rocamadour op slechts 6 km afstand, hier kunt u niet alleen genieten van dit schitterende stadje dat tegen een rotswand is gebouwd maar ook van Foret des Singnes (soort Apenheul), een adelaarsshow en vele winkeltjes en restaurantjes.

De grotten van La Cave waar u met een trein de diepte ingaat.. op 15 km, Gramat (met op donderdag een markt) is de grootste stad in de omgeving. Hier kunt u terecht voor al uw boodschappen (er is ook een dierentuin).

Reserveringskosten € 40,-
Toeristenbelasting ter plaatse betalen
Exclusief elektriciteit boven 300 KW/h per week

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 120,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 7,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Couzame heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.970

€ 1.970

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.