Lydia Mennes

Reageert meestal binnen 3 uur.

Dit prachtige huis van maar liefst 200m2 is in 2014 van binnen en van buiten compleet gerenoveerd. Het voldoet dan ook aan alle moderne eisen van deze tijd echter met behoud van originele details. Met een grote woonkamer van 60m2, een keuken met kookeiland, 5 slaapkamers, 5 badkamers, een grote tuin van 8000m2 met een prachtig privé zwembad en slechts 6 km van de wereldberoemde bedevaartplaats Rocamadour voldoet dit huis aan alles wat je je als vakantieganger maar kunt wensen.

Indeling van Rocamadour
Woonkamer met allesbrander en grote openslaande deuren naar het terras, luxe keuken met kookeiland, slaapkamer met eigen ingang en badkamer.

1ste verdieping: 4 slaapkamers (met airconditioning) en 4 badkamers.

Buiten
Grote omheinde tuin van 8000m2 met privé zwembad van 3,5 x 11 meter en een prachtig uitzicht. Voldoende parkeergelegenheid.

  • Geschikt voor grote groepen
  • Airconditioning
  • Verwarmd zwembad

Beschikbaarheid van 'Rocamadour'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 6 km
Afstand tot de supermarkt 10 km
Afstand tot strand 10 km
Vissen 10 km

Rocamadour heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:
9 sterren
  • 9 sterren

    Agréable séjour, dans une belle région.
    Très belle maison, confortable et bien située pour visiter les environs.
    Très bon accueil des propriétaires.

    Reactie van Lydia Mennes

    Merci beaucoup, Thijs et Lydia Mennes

Rocamadour op slechts 6 km afstand, hier kunt u niet alleen genieten van dit schitterende stadje dat tegen een rotswand is gebouwd maar ook Foret des Singnes (soort apenheul) en de adelaarsshow.

De grotten van La Cave waar u met een trein de diepte ingaat.. op 15 km , Gramat (met op donderdag een markt) is de grootste stad in de omgeving. Hier kunt u terecht voor al uw boodschappen (er is ook een dierentuin). De rivier de Dordogne is slechts op 15 km afstand waar u kunt zwemmen en kanoën. Hier vindt u het strand Gluges. Een bewaakt (kiezel)strand, gratis toegankelijk, met uitzicht op de prachtige rotswanden aan de Dordogne.

  • Aan de golfbaan
  • Bergsport

Administratiekosten € 40
Exclusief elektriciteit boven 300 KW/h per week.
Linnengoed is lakens en handdoeken per persoon per verblijf

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 120,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50

€ 1.860

€ 1.860

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.