Annemieke Huneker

Reageert meestal binnen 4 uur.

Het huis is gebouwd in 2007 en voorzien van alle comfort. Er zijn twee slaapkamers met een 2-persoonsbed en twee slaapkamers met elk 2 1-persoonsbedden. Drie slaapkamers op de begane grond en een in de toren (2-persoons). Twee badkamers, waarvan een met toilet. Apart toilet. Grote huiskamer (ca. 60 m2) met houtkachel, tv, dvd-speler, stereo-installatie. Compleet ingerichte keuken met vaatwasmachine, magnetron, 5-pitsgasfornuis met elektrische oven, grote koel/vriescombinatie. Bijkeuken met wasmachine en wasdroger. Vanuit de huiskamer en keuken komt u op een heerlijk overdekt terras (gelegen op het zuidwesten) met een fantastisch uitzicht over de omgeving. U heeft de beschikking over een verwarmd zwembad van 5 x 10 meter. Het huis staat op een terrein van 1,8 hectare. Carport met plaats voor twee auto's. Oplaadpunt elektrische auto 16 Amp (kosten 25 eurocent per kWh).

Registratienummer

  • Verwarmd zwembad
  • Oplaadpunt

Beschikbaarheid van 'Le Pré Vert'

Het huis staat op twee kilometer van het plaatsje Cazals. Een leuk en gezellig dorp met een weekmarkt (zondag), bar, restaurants, kleine supermarkt, bakkers, etc. De streek staat onder meer bekend vanwege de vele kasteeltjes en grotten met prehistorische tekeningen, onderaardse riviertjes en meren. Het heuvelachtige landschap leent zich uitstekend voor wandelen en fietsen. De rivieren (Dordogne en Lot) zijn geschikt voor kanoën, vissen en zwemmen. In de streek liggen veel leuke dorpjes en stadjes met vaak nog authentieke middeleeuwse centra. U kunt er uitstekend winkelen, over de markten slenteren, genieten van cultuur, musea, kerken en vele andere bezienswaardigheden.
En dan 's avonds onder het genot van een goed glas Cahors op het terras genieten van de zonsondergang!

Le Pré Vert heeft de afgelopen 4 jaar 4 recensies gekregen met gemiddeld een:

10 sterren

    We hebben enorm genoten van het prachtige huis, met mooie inrichting.
    Heerlijke terrassen met zon en voldoende schaduw. Fijn zwembad met goede ligbedden. Een prachtig uitzicht en rustige omgeving.

    Een fantastisch mooi huis met heerlijk zwembad en alle benodigdheden aanwezig. Prachtige omgeving en dorpje dichtbij met kleine supermarkt en bakkertje. Aanrader!!

    Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in Le Pret Vert. Een fantastisch huis van alle gemakken voorzien en het zwembad was ook heerlijk, hier hebben we elke dag verkoeling gezocht, want het was heel warm hier.
    Voor herhaling vatbaar.

In de omgeving zijn vele leuke restaurantjes waar je voor een redelijke prijs heerlijk kunt genieten van lokale gerechten. De wijn van de omgeving is de Cahors, een stevige, volle rode wijn. Er zijn vele wijndomeinen waar u deze wijn rechtstreeks bij de boer kunt kopen.

Een tafeltennistafel is aanwezig.

Huurprijzen 2024
zaterdag 15 juni 2024 - zaterdag 29 juni 2024: 1395,00 per week
zaterdag 29 juni 2024 - zaterdag 6 juli 2024: 1595,00 per week
zaterdag 6 juli 2024 - zaterdag 31 augustus 2024: 1995,00 per week
zaterdag 31 augustus 2023 - zaterdag 5 oktober 2024: 1395,00 per week
Wisseldag: zaterdag
Huurprijzen juni en september/oktober: bij bezetting van 3 personen of minder op aanvraag.

Prijzen zijn inclusief verbruik van gas, licht en water en het gebruik van beddengoed, handdoeken, wasmachine en wasdroger. Badlakens voor bij het zwembad zelf meenemen. U kunt gratis gebruik maken van de telefoon (bellen naar vaste nummers) en internet (glasvezel).
Verplichte eindschoonmaak: € 120,00.
Borg: Euro 300,00.
Aankomst: zaterdag vanaf 16.00 uur
Vertrek: zaterdag voor 10.00 uur.

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Er is een lokaal contactpersoon aanwezig om u te ontvangen en wegwijs te maken.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 120,00

€ 1.395

€ 1.395

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.