Lydia Mennes

Reageert meestal binnen 9 uur.

Le Bouyssonnet is waar FranceVilla ooit mee begon: het eigen prachtige vakantiehuis van Thijs en Lydia. Dit heerlijke plekje voor 8 personen (+ baby) met privé (verwarmd) zwembad en een prachtig uitzicht over de heuvels ligt tegenover de 18 holes Golf Club van Souillac. Zowel voor romantische escapades als voor familie-vakanties leent dit gezellig ingerichte houten chalet op een privé-domein van 7 hectare (waarvan een gedeelte van ongeveer 4000 m2 volledig omheind is) zich uitstekend. Vanaf seizoen 2023 zal er ook airco zijn in de twee master slaapkamers èn een laadpaal voor uw elektrische auto.

Indeling
Het 200 m2 onder architectuur gebouwde houten chalet is ingericht met persoonlijke stijl en is heerlijk comfortabel, zowel in de zomer als in de winter (goed geïsoleerd). Wij zorgen er voor dat er elk jaar weer iets nieuws te ontdekken is, zo hebben wij pas twee nieuwe badkamers geïnstalleerd, beide met een heerlijke Italiaanse Douche, waarvan één en-suite aan de slaapkamer van de ouders grenst en hebben we pas een fijne buitendouche geïnstalleerd.

De woonkamer is een grote kamer van 50 m2 met tv, stereo, cd-speler, eethoek, genoeg boeken in de kast, cd's en wifi internet. De keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser, een oven, een koelkast, een vriezer, een magnetron en een koffiezetapparaat.

Er zijn 4 slaapkamers met goede hotel-kwaliteitsbedden (2 met een tweepersoonsbed, en 2 met 2 één-persoonsbedden, deze kunnen worden samengevoegd tot een tweepersoonsbed) – alle slaapkamers hebben uitzicht op het zwembad en de heuvels rondom (fantastische zonsondergangen!).

Twee aparte toiletten. Ook is er elektrische verwarming.

Buiten
Le Bouyssonnet heeft een groot (gedeeltelijk overdekt) terras met een prachtig uitzicht. Hier kunt u op het gemakje de zon zien ondergaan. Er is een verwarmd privé-zwembad (9x5m) in de tuin, op slechts 20 meter van het mooie terras. Vergeet u niet ’s nachts het dek op het zwembad te doen; zo blijft de temperatuur van het water heerlijk warm.

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Airconditioning
  • Verwarmd zwembad

Beschikbaarheid van 'Le Bouyssonnet'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 0,5 km
Afstand tot de supermarkt 7 km
Afstand tot strand 7 km
Vissen 7 km

  • Bergachtig

Le Bouyssonnet is gelegen op 7 km van Souillac en de rivier de Dordogne, op 30 km van Sarlat en 25 km van Rocamadour. Er zijn grote supermarkten en wat kledingzaken in Souillac en natuurlijk heel wat gezellige terrasjes en restaurantjes. Ook een idee: ga ’s avonds wat drinken of iets eten bij de Golf: u hoeft dan niet de auto te pakken. Ook kunt u tegen betaling bij de Golf gaan tennissen en natuurlijk gaan golfen! Veel plezier!

  • Aan de golfbaan

Administratiekosten € 40
Huisdier per week € 50 per huisdier
Exclusief elektriciteit boven 200 KWh/wk.
Linnengoed is lakens en handdoeken

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 15,00

Le Bouyssonnet heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 870

€ 870

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.