Reageert meestal binnen 1 dag.

Deze zeer ruime gite heeft een open living en vrij buitenverblijf met diverse schaduwrijke ontbijtmogelijkheden. Keuken met vaatwasser en magnetron. Op de verdieping twee aaneen te sluiten bedden in een ruime slaapkamer. In de woonkamer een tweepersoons slaapbank. Wasmachine in hoofdhuis. Geheel vrij liggend. Wifi beschikbaar, inbegrepen. Mooie buitenplaats met veel privacy op de zonzijde, mooi uitzicht. Ontbijt eens in het prieel; dineren en relaxen kan ook, natuurlijk. Ook staat er een authentieke tabakschuur, uit de tijd dat de streek nog de grootste tabaksproducent van Frankrijk was. Bovenverdieping te benutten voor yoga en creatieve activiteiten. Ruim zwembad met 110 meter (deels overdekt) terras.

  • Tennisbaan bij huis
  • Fietsen bij huis

Beschikbaarheid van 'Laroche-Martel'

De gite ligt samen met een huis en schuren op 200 meter van de Dordogne. De eigen tuin (1.5 ha) is parkachtig aangelegd, met mooi nieuw eigen zwembad. Geheel vrij en veilig. Er is een recreatieruimte en er zijn fietsen beschikbaar. Martel is een mooi stadje; in de buurt zijn bijzondere steden als Rocamadour en Sarlat. Recreatiemogelijkheden te over. Paardrijd-tochten in de buurt. Kastelenroutes en kanotochten zijn populair. De rivier biedt natuurlijk de mooiste mogelijkheden, maar ’s avonds bij de gite of bij het zwembad is het heerlijk toeven, tegen de verlichte rotswand van Gluges. Tafeltennis, tafelvoetbal of Nederlandse tv (bijna niet denkbaar, maar als het eens regent...).

  • Aan zwemwater

Laroche-Martel heeft de afgelopen 4 jaar 4 recensies gekregen met gemiddeld een:

10 sterren

    Wat een aanrader! Prachtig gelegen vakantiehuis op een groot landgoed. Vanuit een schoon en praktisch gelegen zwembad ,kijk je op het pittoreske Gluges en mooie rotspartijen, wat een verwennerij! Royaal huis met badkamer en wc op elke slaapkamer. Ook op regenachtige dagen genoeg plekjes om heerlijk ongestoord weg te dromen in een spannend boek. Ook de omgeving bied vele mogelijkheden om je te vermaken.
    Met dank aan de gastheer.

    Helemaal top, meer dan dat we verwacht hadden! Zo heeft elke slaapkamer een eigen badkamer, zeker een pluspunt. Een super mooie omgeving met rivier dichtbij, en alles op het domein wat je nodig hebt. Zwembad met buitendouche en toilet, BBQ, schaduwplaatsjes onder de bomen in de tuin. Huis met alles erop en eraan. Instant vakantiegevoel!

    Wij kijken terug op een heerlijk verblijf in Laroche. Zeer ruime gite en van alle gemakken voorzien zelfs de luxe van een afwasmachine en het gebruik van een wasmachine. Je waant je even grootgrondbezitter op dit prachtige perceel van 1,5 ha met alle privacy. Heerlijk buiten ontbijten en genieten van een kopje koffie op het bankje in de zon omgeven door lavendel bevolkt door talloze vlinders. Vanuit Laroche zijn er vele mogelijkheden voor het maken van uitstapjes naar o.a. leuke stadjes en kastelen. Een prachtige omgeving om te wandelen en te fietsen. Leuk om eens een marktje te bezoeken met aansluitend een gezellige lunch op een van de vele terrasjes. Daarna wacht er het heerlijke zwembad voor de nodige afkoeling. En dan tijd om te genieten van een heerlijk glas wijn met de nodige franse kaasjes....
    Kortom het is/was genieten in "La Douce France"! Wat wil een mens nog meer. Wij komen zeker terug!

Regionaal culinair: noten. fois-gras en truffels. Martel heeft kleinere en grotere restaurants, de meeste gelegen op en rond het middeleeuwse marktplein. Boeren in de buurt verkopen er hun regionale producten (kaasjes, truffels). Onze buurman beheert de notenboomgaarden rondom het huis. Ook op eigen terrein vind je noten, kersen, druiven en vijgen. Wijnen van de Cahors en Bergerac treft men in de buurt aan; een rondrit naar de beroemde witte wijnen van Montravel is de moeite waard, te combineren met Sarlat en de grotten van Lascaux.

Zwemmen, tennisbanen en waterrecreatie aan de Dordogne, twee kanoverhuurbedrijven, grotten, wandelroute GR46, toeristische trein, kastelen en oude steden. Mountainbiken is mogelijk, maar ook ”gewoon” fietsen en wandelen. Ook paardrijd tochten in de buurt.

  • Vlieg en zweefsport
  • Yoga

De gite staat op ruime afstand van het huis, er is geen gehoorcontact, noch kun je elkaar zien. Het zwembad wordt gedeeld. Schoonmaak wordt door iemand uit de buurt gedaan, zodat u altijd een schone gite aantreft.

de gite is zeer ruim. er is een slaapbank voor een derde en vierde persoon. dit heeft geen invloed op de tarieven.Hoogseizoen betreft juli en augustus, en de meivakantie (schoolvakantie). Van november tot april geen verhuur.
Bijkomende kosten zijn de schoonmaak (€75,-) en borg (€200,-).

Zelf meenemen

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00

€ 550

€ 550