Nico Coenders

Reageert meestal binnen 2 uur.

  • Rustige, landelijke omgeving met enig verkeer

  • Bad

Op het middeleeuwse pleintje van Martel kan je bij diverse restaurants of bistro’s heerlijk eten en in het seizoen speelt er bijna elk weekend wel een bandje. Wij wonen in een walnoten gebied en ook naast ons huis is zo’n walnoten boomgaard. Deze streek kent echter wel een aantal goede wijnhuizen of wijngaarden. Een heel bekende wijn uit deze streek is de rode wijn uit Cahor, ook wel Vin Noir genoemd vanwege zijn donkere kleur. En mocht je ervan houden..deze streek staat ook bekend om de Foie Gras.

Wil je een dag rust dan blijf je lekker in onze grote tuin achter ons huis en geniet je van de rust en het uitzicht. De kinderen lekker in het zwembad terwijl jij bijkleurt op één van onze houten ligbedden onder het genot van een Aperol Spritz. ‘S avonds is onze tuin sfeervol verlicht en kan je relaxen in een hangmat of je speelt een spelletje Jeu de Boules.

Honden toegestaan tegen een tarief van €35,00 per hond/per week maar wel aangelijnd op het terrein.

Schoonmaakkosten

  • Borg € 300,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 12,50

La Vie heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 777

€ 777

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.