Erik en Eugenie Vonkerman

Reageert meestal binnen 1 dag.

  • Rustige, landelijke omgeving met enig verkeer

  • Historisch pand
  • Kinderoppas
  • Table d'hôtes
  • Sauna

Het gebied staat bekend om zijn eend en wijn. Midden in de wijnvelden is het lastig kiezen welke wijn de lekkerste is. In de zomermaanden zijn er nagenoeg elke avond eetmarktjes: op een prachtige plek hebben alle lokale producteurs zich verzameld. Je haalt bij hen je eten en neemt plaats aan lange tafels. Meestal is er een leuk muziekje bij.
Geen zin om te koken? Bouysset serveert elke dag table d'hôte. Schuif gerust aan! Gezellig!

Wij vragen u de borg op de dag van aankomst contant te betalen. Bij vertrek zal na een gezamenlijke ronde de borg worden verrekend met de schoonmaakkosten en de toeristenbelasting.

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

Castel du Bouysset heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.925

€ 1.925

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.