Barbara Vlot

Reageert meestal binnen 5 uur.

  • Rustige, landelijke omgeving met enig verkeer

Gite Renoir heeft twee slaapkamers en een badkamer en bevindt zich op de eerste verdieping in een apart gebouw met veel privacy. De andere twee gites Matisse en Monet zijn onderdeel van het oude huis (ook op deze boekingsite).
De gite heeft een ruime zitkamer en een eetkeuken voor vier personen. Vanuit de woonkamer kijk je uit over het zwembad en de rivier.

De gite beschikt over een terras met een loungeset bij het (gedeelde) zwembad en een eettafel onder de bomen. Omdat het apart ligt, voelt deze gite erg privé.

Registratienummer

(RP)

  • Historisch pand
  • Tennisbaan bij huis

Beschikbaarheid van 'La Croze - gite Renoir'

Domaine La Croze ligt in Vire sur Lot. De parkachtige tuin bevat een heerlijk zwembad en een tennisbaan. La Croze ligt direct aan de rivier de Lot waar je kunt genieten van het uitzicht en diverse activiteiten op het water. Op 100 meter afstand ligt voor de liefhebbers een klein zandstrand.

  • Aan zwemwater

De Cahors is een bekende wijnstreek. La Croze ligt tussen de wijngaarden van de diverse (zeer) goede wijnhuizen. Deze zijn zonder afspraak te bezoeken. In de directe omgeving bevinden zich verder veel goede restaurants. Het dorpje Puy l"Evêque ligt op zo'n vijf minuten rijden (35 minuten lopen) en heeft een lokale markt op dinsdag.

Genieten van het water
De rivier de Lot biedt alle mogelijkheden om te watersporten. Er zijn diverse plekken waar bootjes en kanos te huur zijn en voor de liefhebbers zijn er SUP-borden waar je gratis gebruik van kunt maken (in het hoogseizoen). Op 5 minuten rijden vindt je het mooie dorp Puy-L'Eveque. Hier vertrekken in de zomer dagelijks rondvaarttochten en kun je kanos huren.
Omdat La Croze aan de rivier de Lot ligt is het een heerlijke plek om te ontspannen of met een goed boek te genieten van het geluid van het ruisende water.

Tennis
La Croze beschikt over een tennisbaan waarvan je gratis gebruik kunt maken. Tevens zijn er tennisrackets en ballen aanwezig.

Yoga en Pilates
Gastvrouw Barbara geeft in het seizoen wekelijks Yoga en Pilates lessen. Ze heeft jarenlang ervaring opgedaan over de hele wereld. Ze helpt mensen graag verder met het verdiepen van hun 'practice' alsmede met mogelijke lichamelijk ongemakken die soms eenvoudig te verhelpen zijn door bepaalde oefeningen of stretches. Privé en kleine groepslessen zijn mogelijk op aanvraag. La Croze is ook zeer geschikt voor retreats.

Het buitenleven
De omgeving is ideaal om hard te lopen, te wandelen en te fietsen.
Er loopt onder andere een 160 km lange route door de Lot, de zogenaamde Voies Vertes/Véloroutes. Deze worden duidelijk aangegeven en zijn voor alle niveaus. Een leuke optie is een route door de wijngaarden met als afsluiter een bezoek aan een van de wijnhuizen die de Cahors regio rijk is. Fietsen kunnen op aanvraag gehuurd worden.

Markten, vide greniers
Frankrijk en ook zeker de Lot staan bekend om de vele weekmarkten. In de zomer zijn er ook Vide Greniers en Brocantes, gezellige rommel- en antiekmarkten waar typisch Franse tweedehands spullen worden verkocht. Een goed moment om op zoek te gaan naar leuke koopjes of iets om als souvenir mee naar huis te nemen!

Marche gourmande
In de zomer worden er veel Marchés gourmandes (of nocturnes) georganiseerd. Op deze veelal avondmarkten zit je aan lange tafels gezellig tussen de locals te genieten van lekkernijen en wijnen uit de streek.

Golfen
In de omgeving zijn er meerdere golfbanen. De dichtstbijzijnde is La Bouysset (9 holes).
Iets verder rijden zijn er onder andere:
Lolivarie, Saint-Germain de Belvès (18 holes)
Golf de la Forge, Siorac-en-Perigord (9 holes)
Villeneuve-sur-Lot Country and Golf club (18 holes)
Golf du Chateau les Merles, Mouleydier (9 holes)

Stadjes, kasten, grotten, al het moois wat Frankrijk te bieden heeft
In de Lot maar ook in de nabijgelegen Dordogne bevinden zich veel kastelen en prehistorische grotten die allemaal een bezoek waard zijn.
Nabij Vire-sur-Lot zijn talloze mooie stadjes te vinden waaronder Puy-l’Evêque, Saint Cirq la Popie, Figeac, Cahors en de steden van de Dordogne vallei. Het zijn stuk voor stuk prachtige plekken om een dag door te brengen en te genieten van een drankje of een maaltijd op een terras.

  • Pretpark in de buurt

Prijzen zijn inclusief glasvezel internet, beddengoed, handdoeken (1 set per week) en theedoeken. U kunt gebruik maken van wasmachine en droger.

In het voor- en naseizoen kunnen de gites ook voor minimaal 4 nachten geboekt worden en zijn de aankomst- en vertrekdag flexibel. Gedurende het hoogseizoen is de aankomst- en vertrekdag op zaterdag.

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00

La Croze - gite Renoir heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 850

€ 850

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.